Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez takich mi tu panie misiu.[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 23:46_________________________________________________Dobranoc koledzy.Trza iśc spac.do itra :hi:

Opublikowano

Sorry Gili że nie zawitałem ale było już późno jak wracałem ;( :embarrassed:

Ale jak przyszły weekend uda się zorganizować ognisko to wpadne na 100. :wink4:

:hi:

Opublikowano

Teraz wypada to w wielką sobotę więc chyba sobie odpuścimy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Co nie chcesz powtórzyć mitingu po wyjściu z wojska, jak łaziłeś caly wielki tydzień pijany w chuście :decayed:

Opublikowano

Jeżeli zdołam dopełnić wszelkich formalności, rejestracja ect. Wpadnę się przywitać.

pzdr.

Opublikowano

Jeżele zdołam dopełnić wszelkich formalności, rejestracja ect. Wpadnę się przywitać.

Śmiało wpadaj ,bo spot na pewno będzie :good: tylko ognisko sobie przełożymy :hi:

pzdr.

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli zdołam dopełnić wszelkich formalności, rejestracja ect. Wpadnę się przywitać.

pzdr.

Obyś został w tym uświadomieniu do soboty :cool1:

Będziemy czekać :gwizdanie:

Opublikowano

Witam

Dziękuje za zaproszenie.

Ta sobota odpada z powodu wyjazdu na święta. Jednak w kolejna bardzo chetnie.

Pozdrawiam i życzę szerokości.

[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 10:22_________________________________________________Witam

Dziekuję za zaproszenie.

W te sobotę niestety nie moge z powodu wyjazdu na swieta. Ale w kolejna bardzo chetnie.

Pozdrawiam i życzę szerokości. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witamy :hi:

Zapraszamy do spamowania :decayed:

Uwierzcie, wszystkich jesteśmy wstanie wysłuchać i ze wszystkiego zaszydzić :gwizdanie:

Opublikowano

Witamy :hi:

Zapraszamy do spamowania :decayed:

Uwierzcie, wszystkich jesteśmy wstanie wysłuchać i ze wszystkiego zaszydzić :gwizdanie:

no pewnie :banan3:
Opublikowano

FAZY,zajebałeś ostatnio komuś z bańki :decayed: :decayed:

Opublikowano

FAZY,zajebałeś ostatnio komuś z bańki :decayed: :decayed:

nie musi, przeciez ma 2.5 tedei !!

Opublikowano

Uwierzcie, wszystkich jesteśmy wstanie wysłuchać i ze wszystkiego zaszydzić :gwizdanie:

Ten cytat powinien być na zdjęciu w pierwszym poście 3-m :decayed:

Opublikowano

FAZY,zajebałeś ostatnio komuś z bańki :decayed: :decayed:

nie musi, przeciez ma 2.5 tedei !!

pogadasz z Gilim,opowie ci o FAZIM i też będziesz się bał koło niego stawać :cool1:

...powiem ci tylko,że jak Gili sprzedawał swoje poprzednie A4 FAZIEMU,to nie Gili mówił za ile sprzedaje,tylko FAZY za ile kupuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ee.. tam...stary już był :smutas::blink:

Opublikowano

No co wy chłopaki ;( przecież ja jestem pacyfistą :blink:

Opublikowano
  • Autor

No co wy chłopaki ;( przecież ja jestem pacyfistą :blink:

a Tomek Kapucynem Bosym :polew:
Opublikowano

No co wy chłopaki ;( przecież ja jestem pacyfistą :blink:

tylko goście w sznurówkach cię drażnią co :cool1:

Opublikowano

No coś ty :mysli: chyba ,że są agresywni :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

No coś ty :mysli: chyba ,że są agresywni :wallbash:

albo niepokorni :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.