Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BRD poszukiwany specjalista od 2.0 TDi Siemens

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w tytule potrzebuję specjalisty od BRD'ka.

Postanowił wykończyć mnie finansowo i nerwowo.

Zaczęlo się od cewki na trzecim cylindrze. Standardowo auto zgasło i był koniec jazdy. Po naprawie cewki i przejechaniu 500km zaczął się kolejny problem.

Auto przy przyspieszaniu zaczynało mocno szarpać w okolicach 2000obr/min.

Postanowiłem wymienić komplet pompek na inny z końcówką "T" aby je wyeliminować, nowe oringi śruby montażowe itp i jest jeszcze gorzej.

Na VAG'u błędów 0.

Kolejno wymieniona vacumpompa, filtr paliwa sprawdzana próba szczelności gniaz pompek w głowicy, sprawdzona wiązka od PD i jest coraz gorzej.

Obecnie nawet na biegu jałowym przy przygazowaniu auto zaczyna się trząść.

Jedynie co zauważyłem to na VAG'u w 19 oknie w momencie "drgawek" napięcie spada na 3 i 4 cylindrze do około 120,00V i korekty świrują na 3 cylindrze nawet do +2.8 i po chwili się wszystko normuję i jest ok.

Proszę o pomoc bo dostaję szału.

Opublikowano
15 minut temu, TomekTdi napisał:

Jak w tytule potrzebuję specjalisty od BRD'ka.

Postanowił wykończyć mnie finansowo i nerwowo.

Zaczęlo się od cewki na trzecim cylindrze. Standardowo auto zgasło i był koniec jazdy. Po naprawie cewki i przejechaniu 500km zaczął się kolejny problem.

Auto przy przyspieszaniu zaczynało mocno szarpać w okolicach 2000obr/min.

Postanowiłem wymienić komplet pompek na inny z końcówką "T" aby je wyeliminować, nowe oringi śruby montażowe itp i jest jeszcze gorzej.

Na VAG'u błędów 0.

Kolejno wymieniona vacumpompa, filtr paliwa sprawdzana próba szczelności gniaz pompek w głowicy, sprawdzona wiązka od PD i jest coraz gorzej.

Obecnie nawet na biegu jałowym przy przygazowaniu auto zaczyna się trząść.

Jedynie co zauważyłem to na VAG'u w 19 oknie w momencie "drgawek" napięcie spada na 3 i 4 cylindrze do około 120,00V i korekty świrują na 3 cylindrze nawet do +2.8 i po chwili się wszystko normuję i jest ok.

Proszę o pomoc bo dostaję szału.

miałem problem z pompka ,też padła jedna ,dałem do regeneracji wymieniłem ,sam (mam swój warsztat) od 2 lat dział bez problemu .

 

 jak coś to najpeliej dzwon ,bo pisać nie bardzo mam czas .

 

518 293 006 

 

pozdrawiam.

 

Opublikowano

Kolego a sprawdzałeś wiązke od wtrysków. Dużo ludzi rzuca diagnozę że pompki a często to właśnie ona kuleje. 

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzona i przemierzona, wychodzi ,że jest okej.

Będę się starał skombinować drugą na podmiane.

Opublikowano
  • Autor

Ktoś, coś jeszcze jakieś pomysły ?

Opublikowano
  • Autor

/Informacja dla potomnych. Jednak pękła głowica w okolicach 3 pompowtryskiwacza. Teraz pytanie czy wszystkie 2.0 TDi PD 16V mają takie same głowice ?

Czy głowica np od BKD bez problemu spasuję do BRD ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.