Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawieszenie 1be obnizenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio wymienilem swoje zawieszenie z 1ba na 1be z 2.0 tdi i jak sie obawialem przod jest wyzej niz tyl i to troche sporo ;/ Jakies pomysły jak dac w dol ten przod ? sprezyny od 1.8tfsi 1be dorwac to cud jakis jest. Probowac eibachem tylko przod obnizyc ? Dodam ze tyl siedzi idealnie i tak bym chcial zeby tez byl przod. Jakies pomysły co tu zdzialac ?

 

 

111.jpg

Edytowane przez drozdon

Opublikowano
W dniu 18.10.2018 o 11:35, drozdon napisał:

Witam ostatnio wymienilem swoje zawieszenie z 1ba na 1be z 2.0 tdi i jak sie obawialem przod jest wyzej niz tyl i to troche sporo ;/ Jakies pomysły jak dac w dol ten przod ? sprezyny od 1.8tfsi 1be dorwac to cud jakis jest. Probowac eibachem tylko przod obnizyc ? Dodam ze tyl siedzi idealnie i tak bym chcial zeby tez byl przod. Jakies pomysły co tu zdzialac ?

 

 

111.jpg

Mogę Ci zrobić talerzyki pod sprężynę które obniżą Ci przód o ile chcesz.

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, corradoowner napisał:

Mogę Ci zrobić talerzyki pod sprężynę które obniżą Ci przód o ile chcesz.

Na jakiej zasadzie to działa bo zielony jestem to sie podmienia pod ori ? beda pasowac p&p do 1be ? Jak to wyglada wogole z bezpieczenstwem ?

Opublikowano
12 godzin temu, drozdon napisał:

Na jakiej zasadzie to działa bo zielony jestem to sie podmienia pod ori ? beda pasowac p&p do 1be ? Jak to wyglada wogole z bezpieczenstwem ?

Wyjmujesz ori talerzyk z amortyzatora i zakładasz mój obniżony. Pasuje do każdego amortyzatora grupy WAG. Pierwszy komplet zrobiłem sobie bo, tak jak u Ciebie, przód był wyżej niż tył. Jeździłem 2 lata i zmieniłem zawieszenie na gwint. Przez cały okres użytkowania nic się nie działo.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, corradoowner napisał:

Wyjmujesz ori talerzyk z amortyzatora i zakładasz mój obniżony. Pasuje do każdego amortyzatora grupy WAG. Pierwszy komplet zrobiłem sobie bo, tak jak u Ciebie, przód był wyżej niż tył. Jeździłem 2 lata i zmieniłem zawieszenie na gwint. Przez cały okres użytkowania nic się nie działo.

Jaka cena ? 

Opublikowano

@corradoowner to te talerzyki z B5?

Opublikowano
16 godzin temu, drozdon napisał:

Jaka cena ? 

Szczegóły na PW

6 godzin temu, jolley napisał:

@corradoowner to te talerzyki z B5?

Napisałem wyżej, że mogę zrobić talerzyki, które obniżają o wartość jaką chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz -20 to zrobię -20, -30 to będzie -30 itp, więc nie są to talerzyki z B5

Edytowane przez corradoowner

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.