Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

immobilizer mi zgłupiał nie widzi kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema , mam pewien problem związany z immobilazerem wczoraj podczas nocnego wypadu auto mi odmówiło posłuszeństwa , po zgaszeniu go nie mogłem go zapalić ...

Już piszę o co dokładnie mi chodzi.

Kluczyk normalnie samochód  zamyka i otwiera, ale jak chce go odpalić to miga  kontrolka z żółtym samochodem z kluczykiem (  immobilisera )  i auto odpala na dosłownie sekundę i gaśnie ... Więc mi się wydaje że to immobiliser .

Po jakimś 15 razem krecenia kluczykiem się połączyl z immo.  I normalnie zapalił . Ale cały czas ten problem się pojawią jak go zgasze.

Wcześniej takich akcji mi nie robił jak to naprawić , może już ktoś miał podobny problem .

Edytowane przez Namiot_N1

Opublikowano

Wymienił bym transporder w kluczu może uszkodzony. Drugi klucz to samo? Czy normalnie odpala? 

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie wiem , bo baterie mi w nim padły i muszę dać nowe i zobaczę 

Opublikowano

Bateria i otwieranie auta a odpalenie to 2 różne rzeczy 

Opublikowano
  • Autor

Chodziło mi o drogie kluczyki co miałem zapasowe bateria w nich jest rozładowana bo szybko się rozkodowuje 

Opublikowano
Godzinę temu, Namiot_N1 napisał:

Chodziło mi o drogie kluczyki co miałem zapasowe bateria w nich jest rozładowana bo szybko się rozkodowuje 

Za otwarcie i odpalenie samochodu odpowiada co innego może nawet nie być baterii a auto odpali lecz nie otworzysz crntralki rzecz jasna. 

Opublikowano

Jak masz 2 klucze w 1 z nich mruga immo wsadz drugi klucz i sprawdź czy będzie to samo taka operacja wyeliminuje uszkodzenia transpordera w kluczyku 

Opublikowano
  • Autor

Zobaczę to jutro tak jak mówisz , i przy okazji podłącze kompa i zobaczę jakie błędy mi wyświetli.

Jutro dam znać co wyszło . Dzięki za pomoc 

Edytowane przez Namiot_N1

Opublikowano
  • Autor

Nie działa ani pierwszy kluczyk ani drugi zapasowy co jest w nim bateria rozładowana .

Po podłączeniu vag-a  mam błąd 17978

 

received_254132368625201.jpeg

Opublikowano

Sprawdź czy ECU nie zalewa woda 

Opublikowano
  • Autor

A zapomniałem dodać że to było po umyciu zaraz na myjni dotykowej , a gdzie szukać tego ECU ?

Opublikowano

ECU jest przy podszybiu strona kierowcy. Zobacz czy nie zalewa odpływy są pod aku i od strony pasażera nie pamiętam czy pod ECU też 

Opublikowano
  • Autor

Zobaczę pewnie w piątek  , a jest jakaś kostka przy stacyjce ??

Opublikowano
  • Autor

Nie wytrzymałem i poszłam do garażu i ten ECU jest suchy ..   :(  nie wiem co jest 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I proszę  naprawione , okazało się że cewka immo. była winowajcą wystarczyło dostać się do niej i są oczyścić kontaktem i chodzi jak nowa .

Opublikowano

Zajżyj jeszcze w kostkę pod kierownicą 2pinowa , miałem podobnie dogiołęm piny i potraktowałem kontaktem , problem zniknął, możliwe jak tam grzebałeś poruszyłeś kostką i zadziałało, ale może problem wrócić, najczęściej winna jest kostka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.