Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów i błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich audimaniaków, chciałbym was prosić o analizę logów i błędów. Strzałka wpada mi w notlauf, ale jak ją tak trochę pogoniłem na tych logach to na ostatnich szła jak trzeba. Na pierwszy rzut oka to przeładowuje więc sądzę że będę musiał się dobrać do płuc mojej niuni i odkurzyć je.

Pozdrawiam wszystkich.

Odczyt błędów:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 028 906 021 GN

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 30SG 1437

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 00012

1 Fault Found:

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)

28-10 - Short to B+ - Intermittent

Próba statyczna:

- normalnie:

000: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b1ada7c0c5e4331.html

001: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6545e4bddf2cc7c0.html

003: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30b6681aca916686.html

004: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8f35e48eef5361f.html

007: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b99fd12fd31be50.html

013: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9b8d679d11fd29d.html

- basic settings:

000: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aeb26008699516d3.html

003: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19b216106065785b.html

004: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c64699b94de57f92.html

011: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad0440ef09e0633c.html

Próba dynamiczna:

- normalnie:

000: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6da39a8470598f89.html

001: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fed6fc54d80963f8.html

003: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a488f17f1260700c.html

004: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b59cbf319ad5b09.html

008: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5496bdce5771bbe.html

010: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e644ef060e5ad2cf.html

011: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e20b86a4344efbb.html

Opublikowano

auto po sofcie ... [tlenu mało, gnoju dolane ,jedne ofgraniczniki wywalone ,drugie nie ruszone - kto to robil ?]

-statyczny kat wtrysku do ustawienia

-turbo do czyszczenia

Opublikowano
  • Autor

Softa zmieniałem u Świątka w Bydgoszczy. na tym sofcie mam zrobione jakieś 80 tyś. km i do tej pory bez zarzutu. Kąt wtrysku tak wiem jest do porawienia bo wymieniałem 20 tyś km temu rozrząd.

Jakie ograniczniki wywalone?[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 08:59_________________________________________________co myślicie o usunięciu kata z układu wydechowego przy okazji czyszczenia turbiny? dodam że autko ma przelatane 292 tyś. km.

Opublikowano

Logi nie wskazują, że kat jest zapchany ale... ja bym wywalił... :)

Opublikowano

A gdzie to widać że kat nie jest zapchany że tak zapytam ?

Ja miałem przypadek:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosba_o_analize_logow-t64130.0.html

I też nie było widać że kat zapchany a jednak to była przyczyna tej całej sytuacji. Ja bym zaczął od wycięcia kata bo i tak po takim przebiegu to nie wiadomo co tam w nim siedzi i napewno to nie zaszkodzi a może pomóc. Pozatym miły efekt akustyczny turbawki :]

Opublikowano
  • Autor

no i po czyszczeniu. w pewnym miejscu zacierały się żaluzje, syfu trochę było elegancko wyczyszczone i git. śmiga elegancko. zaglądam w kata a tu zdziwienie kata w środku brak wcześniejszy właściciel musiał usunąć więc skręciłem wszystko do kupy. pozdrawiam.

Opublikowano

Logi nie wskazują, że kat jest zapchany ale... ja bym wywalił... :)

Prorok jaki czy co :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.