Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Synchonizacja -5 auto wartosc ta sie nie zmienia po przestawianu


Pabloo82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w zwiazku z dużym spalaniem i brakiem jakichkolwiek błędów. Postanowiłem sprawdzic synchornizacje i wyszla jak widac -5 mechanik poluzowal sruby na gornym walku i próbował regulowac srodkowa tak jak sie to robilo w Pd niestety auto nie reaguje na zmiane tzn wartosc ta sie nie zmiena raz na chwile zmienilo sie na 4.9 i wskoczylo spowrotem . Próba większego przestawiania i auto nie odpala

20181024_135057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pabloo82 napisał:

Witam w zwiazku z dużym spalaniem i brakiem jakichkolwiek błędów. Postanowiłem sprawdzic synchornizacje i wyszla jak widac -5 mechanik poluzowal sruby na gornym walku i próbował regulowac srodkowa tak jak sie to robilo w Pd niestety auto nie reaguje na zmiane tzn wartosc ta sie nie zmiena raz na chwile zmienilo sie na 4.9 i wskoczylo spowrotem . Próba większego przestawiania i auto nie odpala

20181024_135057.jpg

To nie jest kąt synchronizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie prawie 10l . Ogolnie to -5 to bledna diagnoza ci co mi sprawdzali nie patrzyli tam gdzie. Trzeba.  Kolega z forum dokladnie mi na priv napisal co gdzie w vagu szukac . Znalazlem goscia co wiedzial o co chodzi . 191 kanal synchronus angle ... bylo  na +4.5  ustawione teraz na -0.7 na jalowym a przy jedzie maksymalne wskakuje na -1 . Korekcje sie jeszce poprawiły.  Czas pokaze jak to wplynie na spalanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pabloo82 napisał:

Spalanie prawie 10l . Ogolnie to -5 to bledna diagnoza ci co mi sprawdzali nie patrzyli tam gdzie. Trzeba.  Kolega z forum dokladnie mi na priv napisal co gdzie w vagu szukac . Znalazlem goscia co wiedzial o co chodzi . 191 kanal synchronus angle ... bylo  na +4.5  ustawione teraz na -0.7 na jalowym a przy jedzie maksymalne wskakuje na -1 . Korekcje sie jeszce poprawiły.  Czas pokaze jak to wplynie na spalanie .

No ja mojego jak deptam po mieście ponad 3k obrotów to pali średnio 9,5l ale jak jadę do 2,5k obrotów i zmieniam biegi spokojnie to potrafi zejść do 7l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukas309 napisał:

No ja mojego jak deptam po mieście ponad 3k obrotów to pali średnio 9,5l ale jak jadę do 2,5k obrotów i zmieniam biegi spokojnie to potrafi zejść do 7l

Te silniki Audi CR tak mają palą średnio 6-10 litrów to nie to samo co w starszych PD co spalanie rzędu 4-7 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem ze nie będzie mi palil tyle co poprzednie 1.9tdi avf . I rozumiem ze moze palic 10 w miesie . Ale ciezko mi zakceptować 10 l przy dziadkowej jezdzie jadac krajowka do pracy.   To nie wiem ile wtedy mialby palic w miescie przy butowaniu heh. Patrzac na spalanie myslalem ze bede mial w minus bo w 1.9 w minusie palilo mi wiecej a tu sie okazalo ze 10l poza miastem palil przy synchro walka +4.5 . Przedstawiłem na zalecane -0.1  I jak narazie efekt taki ze auto odrzylo a korekcje na wtryskach jeszcze sie ciut poprawily pomimo iz byly super. W poniedzialek mala przejażdżka do Opola i zobaczy sie spalanie. Czas pokaze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...