Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda w bagażniku i mokry moduł komfortu


mrcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem w pojawiającą się wodą w bagażniku która skrapla sie po stelażu górnej półki i kapie na wykładzine. Gdy zacząłem mieć problemy z centralnym zamkiem że nie chciał zamykać wszystkich drzwi, zajrzałem do modułu komfortu i i cała ta gąbka była do oporu nasiąknięta wodą. Chwilowe rozwiązanie aby nie lało mi sie do modułu komfortu wyglądało w ten sposób iż podłożyłem miseczke na wykładzinie i woda leciała sobie tam i wykładzine miałem suchą, lecz z ciekawosci zajrzalem ponownie do modułu i okazało sie ponownie pełno wody, więc woda ma drugą droge...  totalnie niewiem skąd to sie bierze, szyba szczelna a dodatkowo dookoła szyby zaaplikowałem sylikon aby wyeliminować szybe... uszczelke bagażnika też sprawdziłem i jest ok, również dałem sylikon dookoła aby mieć 100% pewności, nie mam już pomysłu skąd to sie bierze może ktoś z was sie z tym borykał. Na zdjęciu pokazuje w którym miejsciu widać skrapklającą sie wodę. Pozdrawiam

45302300_272615943391887_677345234824200192_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odpowiedzi nie ma a ja również mam problem z wodą w bagażniku... Tylko u mnie nie widać żeby woda kapała, tylko pod podłogą wszystko jest pokryte rosą, zapasówka mokra itp... Może ktoś podpowie co jest z tym bagażnikiem w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sedany też mają te listwy na dachu? Jak tak to zacznij od tego. Sprawdź też tylnia szybę po bokach, weź jakiś karnister z wodą i polewaj nad szybą sprawdzając czy cieknie, może uszczelki tej szyby są do wymiany już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...