Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem z oświetleniem


blondyn16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj wieczorem coś się schrzaniło w mojej niuni. Dokładnie nie zauwazyłem w którym momencie to się stało, ale wygląda to tak: odpala ok, po przełączeniu przełącznika świateł na pozycyjne wszystko jest ok (działają pozycyjne, działają kierunki, panel klimatronika świeci, działa dmuchawa), po przełączeniu na światła mijania: światła mijania nie działają (działają tylko postojówki ), światła drogowe działają tylko po pociągnięciu przełącznika do siebie ( na stałe nie działają), gaśnie panel klimatronika i przestaje działać dmuchawa, nie działają kierunki (awaryjne działają ale nie działa poświetlenie przycisku)). Prawdopodobnie spaliła się też jedna z żaróweczek od podświetlenia zegarów (w dolnym lewym rogu). Wszyskie bezpieczniki sprawdzone i są ok. Proszę pomóżcie co to może być. Nie mam możliwości podpięcia pod vaga. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał brak masy, ale gdzie to ciężko zdiagnozować. Trzeba wziąść mierniczek i lecieć po żarówkach i zobaczyć gdzie jej nie ma.

Innego pomysłu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...