Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B6 1.8T BFB prosba o sprawdzenie logow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Auto ciezko ogolnie pali, trzeba sie nakrecic.

Co jakis czas wywala blad (najczesciej podczas spokojnej jazdy):

Address 01: Engine       Labels: Redir Fail!
   Controller: 8E0 909 518 AL
   Component: 1.8L R4/5VT         0003
   Coding: 0011501
   Shop #: WSC 63251
   VCID: 7A8771EB75C7
1 Fault Found:
17536 -  Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Lean
            P1128 - 001 -  Upper Limit Exceeded
Readiness: 0000 0001

 

Logi:

http://vaglogi.pl/log-001_115_118_6322T.html

http://vaglogi.pl/log-002_032_033_E9YVuy.html

http://vaglogi.pl/log-001_020_032_b355YCu.html

 

Pozdrawiam

Edytowane przez _MaY_

Opublikowano

Wygląda na padniętą pompę paliwa. Turbo i reszta w miare ok.

Opublikowano
  • Autor

kurde to juz niewiem, pompe jakis czas temu wymienialem (co prawda na uzywke) razem z filtrem paliwa. Auto smigalo jak szalone przez tydzien i pojawil sie problem....

Opublikowano
  • Autor

A pompa nie powinna dawac caly czas jakichs objawów? Na poprzedniej auto tracilo moc, a i sama pompa chodziła calkiem glosno. Teraz widze z kolei ze i spalanie wzroslo mi o 2l. 

Aha i na zimnym jak odpale to jakby na 3 garach tylko chodzil, trzepie mocno silnikiem przez chwile, dopóki nie podgrzeje sie. 

Edytowane przez _MaY_

Opublikowano

Wszystko wskazuje na pompę, zmierz ciśnienie i będziesz wiedział na 100

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzieki za info. Manometr z wezami juz jada do mnie... ?

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie. Manometr dotarl i z pomiarow po odpaleniu auta wyszlo mi stabilne 2.8bar (40psi). Co smieszne po zgaszeniu auta cisnienie spada w ciagu 15-20s do okolo 1 bara i tak zostaje. Przy ponownym odpalnieniu auto dlugo kreci nabijajac najpierw cisnienie. Pytanie czy po zgaszeniu ma tak isc w dol? Drugie pytanie, czy kluczyk w pozycji zaplon powinien juz uruchamiac pompe zeby nabila cisnienie? U mnie wzrost cisnienia pojawia sie dopiero w momencie krecenia rozrusznikiem. 

IMG_20181117_164047.jpg

Opublikowano

Tak czy inaczej 2.8 bar to nie jest prawidłowe ciśnienie więc cała reszta nie ma znaczenia.

Opublikowano
  • Autor

Ok, rozumiem ze powinno byc 4 bary. Ale zastanawia mnie czy jeszcze cos elektrycznie mi sie nie spierniczylo przy okazji... A gdzie sie znajduje zawor zwrotny paliwa? 

Opublikowano

W pompce.

Opublikowano
  • Autor

Ok, a co z zasilaniem pompy? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.