Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akumulator AGM zamiast zwykłego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam a4 b8 z 2008 roku, jest jeszcze ori akumulator ale niedługo chyba padnie. Pojawia się błąd niedoładowania na fisie oraz słabo kręci. Oryginalnie nie mam start stop, czy coś się stanie gdy zamiast tego "zwykłego" akumulatora wsadze ten AGM? oczywiście wiem że trzeba zakodować i że jest droższy ale i lepszy. Może ktoś tak zrobił?  

Opublikowano

Podpinam się do tematu: w marcu 2016 wymieniłem ori (akumulator AGM mimo, że nie mam systemu START/STOP) na akumulator polecony przez warsztat Centra CA1000 (CENTRA FUTURA 100AH 900A).
Akumulator wczoraj wylądował drugi raz w serwisie po porannym unieruchomieniu auta (wieczorem jeszcze miał 40% rano nawet nie zagadał blokada kluczyka światła awaryjne i koniec wzywanie assistance).
Pytanie kto wymieniał o poleca jakiś konkretny model akumulatora, z którym nie będzie problemów moja wersja to Audi A4 B8 2.0 TFSI S-TRONIC QUATTRO z webasto ori
(dodam, że wszystkie napięcia przemierzone na podszybiu oraz na klemach dodatkowo zrobiony przewód "rozruchowy" opisany tutaj na forum dotyczący problemów z napięciem)

 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, AdrianS napisał:

Podpinam się do tematu: w marcu 2016 wymieniłem ori (akumulator AGM mimo, że nie mam systemu START/STOP) na akumulator polecony przez warsztat Centra CA1000 (CENTRA FUTURA 100AH 900A).
Akumulator wczoraj wylądował drugi raz w serwisie po porannym unieruchomieniu auta (wieczorem jeszcze miał 40% rano nawet nie zagadał blokada kluczyka światła awaryjne i koniec wzywanie assistance).
Pytanie kto wymieniał o poleca jakiś konkretny model akumulatora, z którym nie będzie problemów moja wersja to Audi A4 B8 2.0 TFSI S-TRONIC QUATTRO z webasto ori
(dodam, że wszystkie napięcia przemierzone na podszybiu oraz na klemach dodatkowo zrobiony przewód "rozruchowy" opisany tutaj na forum dotyczący problemów z napięciem)

 

Rozumiem że od nowości miałeś aku AGM bez start stop? Który rok auta ?

Opublikowano
Teraz, Kodzak33 napisał:

Rozumiem że od nowości miałeś aku AGM bez start stop? Który rok auta ?

Dokładnie rok 2009

Opublikowano
  • Autor

To czyli można ? polecają varte silver dynamic 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, AdrianS napisał:

Dokładnie rok 2009

Jak miałeś od nowości oryginalnie agm to taki musisz wstawić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.