Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Temp. zewnętrzna, termometr - kodowanie? Jak?


eneron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W mojej Audi nie pokazuje się temp zewnętrzna przy zegarach ;(

Wyczytałem na Forum A3, że trzeba przeprowadzić adaptację VAGiem aby pojawiły się wskazanie temp (najprawdopodobniej mam tą opcję wyłączoną).

Wchodze zgodnie z opisem na Forum A3 w opcje "17 Instruments" nastęnie w "Adaptation - 10" później ustawiam nr kanału 19 i tu powinno dac się odczytać wartość a u mnei wszystkie okienka kału 19 są nieaktywne :(

Czy ktoś z Was wie w jakim kanale i jakie wartości należy zmienić, żeby zaczęła się wyświetlać temp zewn?

Dodam, że mam A6, zegary bieda z nędzą tj. same kontrolki bez Fisa czy "półfisa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he prawdopodobnie nie masz wyświetlacza temperatury na desce .nic z tym nie zrobisz no chyba ze dokładka wyświetlacza. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to każde Audi A6 C5 ma seryjnie montowany termometr.

Chyba miałem coś grzebane w liczniku bo podczas zabawy VAGiem przy teście wskaźników powinny zmieniać się rózne wartości np km na mile itp u mnie połowa tych testów jest po prostu "nieobecna" tzn nie ma testu kontrolek a działają, nie ma testu przestawienia km na mile itp. Działają tylko wskazówki a VAG nie pokazuje żadnych błędów, gdy podłączałem vaga do A4 kolegi z takimi samymi zegarami co u mnie u niego wszystko pięknie VAG testuje u mnie tylko same wskaźnik oprócz ładowania i temp. oleju :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...