Jump to content
IGNORED

Dziwne chrupotanie Audi a4b8 2.0tdi 143km CAGA


areklol22
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu jezdze i bardzo denerwuje mnie chrupotanie.Dzieje sie tak przy jezdzie na luzie, jest na biegu mniej słychać jak ,dodam troche gazu ustępuje przy wciskaniu sprzegla  nie ma żadnej róznicy.  Audi A4 B8 2.0tdi 143KM CAGA
Proszę o pomoc

Niżej link do filmiku

 

Edited by areklol22
Link to comment
Share on other sites

Docisk / dwumasa moim zdaniem. Jeśli używasz zdań wielokrotnie złożonych używaj znaków interpunkcyjnych, gdyż musiałem kilka razy przeczytać Twoją wypowiedź zanim zrozumiałem co masz do przekazania.

"Od jakiegoś czasu jezdze i bardzo denerwuje mnie chrupotanie. Dzieje sie tak przy jezdzie na luzie, jak jest na biegu mniej słychać. Jak dodam troche gazu ustępuje, przy wciskaniu sprzegla nie ma żadnej róznicy  Audi A4 B8 2.0tdi 143KM CAGA"

 

 

Edited by JawoR36
Link to comment
Share on other sites

Sprawa rozwiazana chlopaki z grupy  na Facebooku Audi A4 mi pomogli a temat znany nawet  na naszym forum:

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, areklol22 napisał:

Sprawa rozwiazana chlopaki z grupy  na Facebooku Audi A4 mi pomogli a temat znany nawet  na naszym forum:

 

Ale ten stukot to nie na postoju,  prędzej dwumas Ci wali lub napinacz bo siadło sprzęgiełko altka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...