Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy!!czy to skrzynia:(


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem posiadaczem Audi A-4 2.6 v6 automat tiptronick i mam obawy co do skrzyni:(czy to normalne ze przy zmianie biegu ,na postoju np z N na D jest taki obiaw jak lekkie szarpniecie:(tak jakby 1 mm samochod do przodu chcial jechac:(czy u was jest zmiana taka bez zadnych stukow itp:(pomocy pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam z jazdy automatami to jest to zupelnie normalne jak z N wrzucasz na D lub R...koledzy Ci to lepeij wyjasnia....pewnie tez od strony technicznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam z jazdy automatami to jest to zupelnie normalne jak z N wrzucasz na D lub R...koledzy Ci to lepeij wyjasnia....pewnie tez od strony technicznej :D

")to troszke mi lepiej:)czekam na dalsze opinie:)dzieki i pozdawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo mialem jak jechalem bmw850 dopiero teraz przypomnialo mi sie i tak jakby tyl w tym aucie opadal tylko ze bieg wrzucal moj kumpel bo ja bez wcisciecia jakiegos guzika chcialem bieg zmienic... i przy wyprzedzaniu jesli jeszcze tego nie wyczules musisz wczesniej mu depnac zeby wszedl na obroty odpowiednie :) tyle wiem jesli o automaty chodzi jeszcze jechalem mazda 929 ale jako pasazer :P tam tylko tyl opadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniasz biegi na wcisnietym hamulcu? jesli nie, to sproboj wcisnac hamulec nozny lub postojowy (cos jak reczny, ale o ile wiem, w automatach jest inaczej :) ). automaty sa wrazliwe na zmiane biegow przy niepelnym zatrzymaniu lub postoju na wzniesieniu i trzeba z nimi delikatnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniasz biegi na wcisnietym hamulcu? jesli nie, to sproboj wcisnac hamulec nozny lub postojowy (cos jak reczny, ale o ile wiem, w automatach jest inaczej :) ). automaty sa wrazliwe na zmiane biegow przy niepelnym zatrzymaniu lub postoju na wzniesieniu i trzeba z nimi delikatnie :)
no własnie zmieniam przy nacisnieciu hamulca,nie jest to duze szrpniecie,ale czuc ze zmienia sie bieg w skrzyni i nie jestem pewien czy tak ma byc:(nie chcialbym miec skrzynki do narawy:(bo koszt na 100%ogromny:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...