Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomocy!!czy to skrzynia:(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie jestem posiadaczem Audi A-4 2.6 v6 automat tiptronick i mam obawy co do skrzyni:(czy to normalne ze przy zmianie biegu ,na postoju np z N na D jest taki obiaw jak lekkie szarpniecie:(tak jakby 1 mm samochod do przodu chcial jechac:(czy u was jest zmiana taka bez zadnych stukow itp:(pomocy pozdrawiam:)

Opublikowano

zapraszam kolege do NEWBIE ;)

Opublikowano

z tego co pamietam z jazdy automatami to jest to zupelnie normalne jak z N wrzucasz na D lub R...koledzy Ci to lepeij wyjasnia....pewnie tez od strony technicznej :D

Opublikowano
  • Autor
z tego co pamietam z jazdy automatami to jest to zupelnie normalne jak z N wrzucasz na D lub R...koledzy Ci to lepeij wyjasnia....pewnie tez od strony technicznej :D

")to troszke mi lepiej:)czekam na dalsze opinie:)dzieki i pozdawiam:)

Opublikowano

tak samo mialem jak jechalem bmw850 dopiero teraz przypomnialo mi sie i tak jakby tyl w tym aucie opadal tylko ze bieg wrzucal moj kumpel bo ja bez wcisciecia jakiegos guzika chcialem bieg zmienic... i przy wyprzedzaniu jesli jeszcze tego nie wyczules musisz wczesniej mu depnac zeby wszedl na obroty odpowiednie :) tyle wiem jesli o automaty chodzi jeszcze jechalem mazda 929 ale jako pasazer :P tam tylko tyl opadal

Opublikowano

zmieniasz biegi na wcisnietym hamulcu? jesli nie, to sproboj wcisnac hamulec nozny lub postojowy (cos jak reczny, ale o ile wiem, w automatach jest inaczej :) ). automaty sa wrazliwe na zmiane biegow przy niepelnym zatrzymaniu lub postoju na wzniesieniu i trzeba z nimi delikatnie :)

Opublikowano
  • Autor
zmieniasz biegi na wcisnietym hamulcu? jesli nie, to sproboj wcisnac hamulec nozny lub postojowy (cos jak reczny, ale o ile wiem, w automatach jest inaczej :) ). automaty sa wrazliwe na zmiane biegow przy niepelnym zatrzymaniu lub postoju na wzniesieniu i trzeba z nimi delikatnie :)
no własnie zmieniam przy nacisnieciu hamulca,nie jest to duze szrpniecie,ale czuc ze zmienia sie bieg w skrzyni i nie jestem pewien czy tak ma byc:(nie chcialbym miec skrzynki do narawy:(bo koszt na 100%ogromny:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.