Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Navi RNS-e


Gość stempel72

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stempel72

Jak wyłączyć zmianę poziomu dzwięku względem prędkości ?? W menu nie ma opcji GALA, czy coś takiego. Może jest jakiś magik w Wawie co się na tym zna i ewentualnie ją spolszczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ukrytym Menu jest chyba ustawienie gali, a na Allegro pełno typów którzy wgrywają PL do RNS-E np.http://allegro.pl/item557050932_nawigacja_audi_rns_e_mmi_polskie_menu.html słyszałem opinie że nie jest to jednak idealnie dopracowane i potrafi sie wieszać itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sprawdzilem, wlącz radio, wciśnij Sound (czyli prawy dolny przycisk przy duzym pokrętle), pojawi sie kilka ustawien typu bas itp., a pod nimi DSP, czyli wlasnie ustawienie GALA, jak w to wejdziesz to masz 6 opcji- off oraz level od 1 do 5, czyli czułość GALI...[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 20:43_________________________________________________a co do ukrytego menu:

"nacisnąć górny lewy klawisz przy gałce i trzymać około 8 sekund i zwolnić

nacisnąć górny prawy klawisz i trzymać tyle samo

wskakuje dodatkowe menu gdzie można odczytać między innymi liczbę błędów, numer nadwozia samochodu z którego pochodzi navi , liczba satelit itp."

cytat z wątka RNS-E od A do Z kolegi kobra7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reg Gala już jest, coś grzebali u Szewczyka i sie pojawiło. Natomiast pomimo jej wyłączenia i tak poziom dzwięku nie pozostaje stały, tzn. rośnie w miarę hałasu wewnątrz auta, a nie wzrostu prędkości. Te BOSE to chyba nie jest dobry wynalazek :) Może komuś udało się to wyłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSE połączone z RNS-E daje właśnie taki efekt w postaci samo zmieniającej się głośności. U mnie - pomimo wyłączenie GALA w ukrytym menu nadal się muzyczka podgłaśnia. Lipa i już czasem zajoba można dostać, wjeżdżając ze śpiącym dzieckiem na kostkę......podłączę się pod temat - czy można to ówno wyłączyć z poziomu VAG'a, żeby się więcej nie zwiększała głośność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że BOSE używa innego mikrofonu niż ten zamontowany w górnych lampkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontujcie przełącznik włączający mikrofon i na czas rozmó sie go wlączy a jak wkurza wylączy:D

włącznik nie problem wpiąć w kabel i schowac gdzies bo duzy nie musi byc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka rzezba ? przecinasz kabelek wpinasz przełącznik i masz.. rzezba to jedynie z zakupem odpowiedniego przelacznika bo trzeba wybrac i kupic ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka rzezba ? przecinasz kabelek wpinasz przełącznik i masz.. rzezba to jedynie z zakupem odpowiedniego przelacznika bo trzeba wybrac i kupic ;d

tak w B6 czy B7 tp który przetniesz :polew: :polew: :polew: :polew: ja to po CANach idzie

w B5 to tak przecinasz i nie masz gali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, w ASO mieli problem, więc tak myślałem że to może nie być proste, albo zacznie jakimiś błędami sypać.[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 13:35_________________________________________________Drobne pytanko. W ukryte menu nie wlazłem ani razu - ni ch...a nie daje rady. Napiszcie krok po kroku, włączam radio - silnik ma chodzić czy nie musi. Navi ma być na radio ustawiona czy jakaś inną pozycję czy to ma znaczenia ? Potem trzymać strzałka lewa 8s, prawa 8s i co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...