Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapocone rury do IC , BRD Quattro


Chmielu10

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , będąc ostatnio na kanale moją a4 zauwazyłem, że cała rura od turbiny do IC prawego JEST zapocona olejem oraz rura która idzie od turbiny ta górna również jest zapocona olejem... Leewy IC jest czysty.. 

Turbina reegenerowana rok temu w renomowanej firmie... co mogło pójść nie tak? Dodam, że za każdym razem po dłuższym postoju czy też nocy dymi na bialo .. po nagrzaniu przechodzi. Brak problemów z odpalaniem, czy to na zimnym czy na ciepłym - Pali od razu. 

Z przyśpieszaniem też nie ma problemu chodź turbina dość późno wstaje (coś od ponad 2 tyś obrotów).

Dodam także, że auto eksploatuje normalnie, nie pałuję na zimnym , po dłuższej jeździe  na wysokich prędkościach, staram się nie gasić od razu auta - w celu schłodzenia  turbinki . Olej, filtry wymieniane co 10tyś z renomowanych firm . Chodź nie powiem ubywa oleju . Czz problem może tkwić własnie tutaj z ubywaniem oleju i dlaczego tak się poci się wszystko .  Pod komputer podpinałem -  0 błędów  . VAG nic nie pokazuje. 

Zdjęcie do wglądu

https://images90.fotosik.pl/94/d97d81068f7b15e6.jpg

 

Oraz też mam zapoconą przepustnice?  Zdjęcie

https://images92.fotosik.pl/94/d17bc7b1217d8bee.jpg

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc  ;) Pozdrawiam. 

 

 

 

Edytowane przez Chmielu10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo podobnie, wydaje mi się ze turbo puszcza juz olej, zrobiłem juz 89 tys po regeneracji i właśnie chce oddać na kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...