Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t AJL 250+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zbieram się do robienia mojego "AJL" na okolice 250/280km korby na razie zostają seryjne !!!

I czy na takim zestawie jak niżej będzie to dobrze jeździło czy warto coś podmienić 

-wydech cały z kwasówki  2,5 cala - już jest jedynie brak dp na razie pusta puszka po kacie 

-wtryski 380cc czy 440cc  i dodatkowo co z regulatorem paliwa ?

-turbo hybryda od geremiego 

-fmic 550X180X65MM 

-obudowa przepławki 3 cale wkład seria 

-swap na me 7.5 już jest ogarniany 

-sprzęgło jednomas na tarczy 240mm i docisku z audi RS2  

Pompa paliwa ? seria wyrobi czy wsadzać coś wydajniejszego ? 


Coś zmieniać coś jeszcze dodatkowo kupować  ? za wszystkie rady i podpowiedzi z góry dziękuje 

 

Dodatkowo wlatuje :

Hamulce przód a6 c6 / s4 b6 345mm a na tył 300mm na adapterach i zacisku s4 b5 lift

Wskaźniki doładowanie turbo , ciśnienie oleju , EGT 

 

 

 

Opublikowano

no ładnie przygototowujesz się, może zaciski tył 330+ 345 przód lepiej by zagrało

regulator 4bary, wtryski 440cc do tego bym dodał mocniejszą pompe paliwa

tip sztywny 3"?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, marcinoa4b5 napisał:

no ładnie przygototowujesz się, może zaciski tył 330+ 345 przód lepiej by zagrało

regulator 4bary, wtryski 440cc do tego bym dodał mocniejszą pompe paliwa

tip sztywny 3"?

no coś będzie trzeba zacząć działać ?

moim zdaniem regulator może zostać seryjny przy wtryskach 440cc chyba ze się mylę to niech jeszcze ktoś się wypowie na ten temat 

do tego dam pompe paliwa bosch 040 lub walbro 255

a jak wygląda ten zestaw 330mm na tył ??

 

Edytowane przez dawid221

Opublikowano
W dniu 23.12.2018 o 22:49, dawid221 napisał:

no coś będzie trzeba zacząć działać ?

moim zdaniem regulator może zostać seryjny przy wtryskach 440cc chyba ze się mylę to niech jeszcze ktoś się wypowie na ten temat 

do tego dam pompe paliwa bosch 040 lub walbro 255

a jak wygląda ten zestaw 330mm na tył ??

 

nie wiem co dokladnie, aż tak nie wnikałem ale chyba duds ma w Q, bo do fwd to szafa pakował chyba 325 i BARTEKAUDI tez ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.