Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Różnice w poduszkach silnika


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czym się różnią poduszki silnika A4 95ridi 90 km prawa od lewej lewa ma nr 8D0199379A a prawa 8D0199382M z wyglądu niewidze żadnej różnicy na gumie są kolory 8D0199397K BLAU 8D0199382L GRUN ORANGE 8D0199382P SCHWARZ 4B0199379D PINK 8D0199379K BLAQU i przy każdym kolorze jest inny numer co oznaczają te numery i kolory chcę właśnie kupić takie poduszki i mam dylemat są one oryginalne nowe. :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że tak trochę z innej beczki, takie pytanko małe mam czy wymieniasz poduszki ze względu na bicie (wibracje) samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie poduszek "latający lewarek" nie przestał świrować..

Wymieniłem wszystkie.. pod skrzynią też.

Cały czas przy doadwaniu/odejmowaniu gazu lewarek skacze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czym się różnią poduszki silnika A4 95ridi 90 km prawa od lewej lewa ma nr 8D0199379A a prawa 8D0199382M z wyglądu niewidze żadnej różnicy na gumie są kolory 8D0199397K BLAU 8D0199382L GRUN ORANGE 8D0199382P SCHWARZ 4B0199379D PINK 8D0199379K BLAQU i przy każdym kolorze jest inny numer co oznaczają te numery i kolory chcę właśnie kupić takie poduszki i mam dylemat są one oryginalne nowe. :mysli: :mysli: :mysli:

Różnią się zdolnością tłumienia drgań (podatnością). Nr poduszki jest przypisany do danego koloru, który znajdziesz na gwincie poduszki, nie musisz wtedy szukać nr na poduszce (znajduje się pod osłoną gumową). Nie kupuj tylko zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dosyć gwałtownie się ruszy i w tym czasie słychać coś tak jakby przy wahaczach jakby strzeliło, no może nie strzeliło ale sie obsuwało...coś w tym stylu.. qrcze no nie potrafię wam powiedzieć dokładnie jak to brzmi, no ale tak jakby przy ruszaniu wahacze się sprężyły... No więc czy coś takiego ma coś wspólnego z poduszką silnika?

Od czego poduszka jest zależna? Czemu zapobiega gdy jest wszystko ok z poduszkami?

Dzięki za podpowiedzi i sorry za chaotyczne wytłumaczenie :P.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko podczas postoju,a jak zwieksze obroty silnika to przestaje,podczas jazdy to jest spoko zadnych wibracji chyba ze jak jade na luzie to tez czuc ale zauwazylem ze tlumikiem trzesie wiec to moze nie poduszki tylko plecionka....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko podczas postoju,a jak zwieksze obroty silnika to przestaje,podczas jazdy to jest spoko zadnych wibracji chyba ze jak jade na luzie to tez czuc ale zauwazylem ze tlumikiem trzesie wiec to moze nie poduszki tylko plecionka....??

Zacząłbym od wymiany plecionki oraz mocowania wydechu. Przy okazji wywal kata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...