Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z Xenonami (ori)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Posiadam w swojej A4 B5 Avant, 2001 xenony oryginalne, przynajmniej tak mi się wydaje - na desce nie mam pokrętła do regulacji, co prawda nie mam sprysków w zderzaku bo był zmieniany przez poprzedniego właściciela i teraz do sedna:

- światła świecą dobrze, mocnym światłem, ale nisko - jakieś 30m maksymalnie tak na oko., długie walą normalnie czyli lampy dobrze ustawione.
- przy włączaniu nie słychać, aby działały silniczki i nie widać żeby się poziomowały jak stanę przed ścianą.

Gdzie mogę szukać przyczyn ? Gdzie znajdę te wszystkie czujniki, żeby sprawdzić czy są rzeczywiście oryginalne ?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Opublikowano

Jak drogowe świecą ok. To sprawdź osadzenie palników w projektorach. Spotkałem się już z różnymi kombinacjami przy władaniu palników d2s. 

Opublikowano
  • Autor

Osadzenie jest w porządku, świecą równo tylko, że niestety zbyt blisko. 

Opublikowano

Jeśli mijania zgrane z drogowymi  i były ustawiane to nic więcej jak świecą jednak słabo czyli wypalonye odblysniki projektorów.  

Opublikowano

 Silniczki w zwykłych lampach i xenonoe są takie same. Jeśli jesteś pewny ze powinieneś mieć samopoziom to do sprawdzenia pod autem czy  są czujniki  jeśli są  do podpięcia komp i sprawdzenie czy jest sterownik od samopoziomu czy się z nim połączy i czy są jakieś błędy w sterowniku.  

Opublikowano
W dniu 5.01.2019 o 11:42, damianxmikox napisał:

Witam wszystkich!

Posiadam w swojej A4 B5 Avant, 2001 xenony oryginalne, przynajmniej tak mi się wydaje - na desce nie mam pokrętła do regulacji, co prawda nie mam sprysków w zderzaku bo był zmieniany przez poprzedniego właściciela i teraz do sedna:

- światła świecą dobrze, mocnym światłem, ale nisko - jakieś 30m maksymalnie tak na oko., długie walą normalnie czyli lampy dobrze ustawione.
- przy włączaniu nie słychać, aby działały silniczki i nie widać żeby się poziomowały jak stanę przed ścianą.

Gdzie mogę szukać przyczyn ? Gdzie znajdę te wszystkie czujniki, żeby sprawdzić czy są rzeczywiście oryginalne ?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Sprawdzałeś błędy na komputerze? U mnie w B5 podczas awarii samopoziomowania wywalało błędy w diagnostyce.

Opublikowano
  • Autor

Zamówiłem dziś kabel VAG i pewnie koło wtorku będzie, także sprawdzę. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.