Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z FIS-em w niskich temperaturach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam taki problem u Siebie z FIS-em .. .. rano jak odpalam auto bądź po dłuższym postoju, gdy auto jest praktycznie "zimne" FIS świeci doskonale wszystko na nim jest wyraźne i takie jak być powinno .. .. natomiast po jeździe około pół godzinnej na FIS-ie praktycznie nic nie widać .. .. co sie dzieje .. .. jakieś rady .. co jest nie tak .. .. gdy zimne wszytsko jest OK .. po rozgrzaniu gaśnie .. ..

Opublikowano

Polecam najpierw opcję :szukaj:

Wiele razy problem omawiany i często spotykany...

Poszperaj troszkę na forum :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak bym znalazł coś to bym nie pisał .. .. logiczne .. !! ..

Opublikowano

jak bym znalazł coś to bym nie pisał .. .. logiczne .. !! ..

Chyba nie bardzo...

Wysil się troszku czasami...

Tu masz namiar na naprawę:

http://www.a4-klub.pl/smf/naprawa_wyswietlaczy-t39492.0.html

Opublikowano
  • Autor

odrazu do naprawy .. .. bez przesady .. trochę weny twórczej .. może ktoś podpowie jak to samemu rozwiązać .. .. może to Tylko jakaś błahostka ..

tyle to i sam mogłem znaleźć .. aż roi się od serwisów naprawiających FIS

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Problem występuję ten ze wszystkimi FIS-ami i jedyne wyjście to doszukać się jakiegoś magika co to potrafi zrobić. Jest bardzo mało ludzi to to naprawia i dobrą kasę mają z tego także na pewno nie podadzą informacji co i jak ;)

Opublikowano

A ja już wiem :naughty:

Problem jest w taśmie... Trzeba ją na gorąco dokleić bo nie styka za dobrze...

Tylko uwaga, robić w ciepłym pomieszczeniu i delikatnie bo ta taśma jest dosyć krucha i może się połamać, a nowa w ASO to ponad 200 zeta :)[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 10:29_________________________________________________Dodam jeszcze że osobiście tego nie robiłem - usłyszałem przepis od pewnego magika :gwizdanie:

Jeżeli ten zabieg nie pomoże to znaczy że taśma jest zniszczona i do wymiany :)

Opublikowano

kolejny nawiedzony szarlatan :)

Pewnie jeszcze żelazkiem dociska...

To się robi dobrą chemią i hotairem, lub na zimno klejem przewodzącym.

W 90% uszkodzeń jest taśma do wymiany, bo się po prostu utlenia.

Dogrzewanie, dociskanie i inne domowe sposoby to podcieranie d*py szkłem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.