Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w usuwaniu usterek(airbag .centralny tyl) . ! Pomocy


EmilU

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktos w stanie namierzyć usterke po tych logach ? Nie działa mi centralny w lewych tylnych drzwiach ? I czasem zapala sie airbag !  Ja juz nie mam pomyslu a komputer pokazuje to co na zdj 

20190110_191206.jpg

20190110_191221.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie piszesz czy coś już robiłeś, bardzo częstą przyczyną są popękane kabelki w gumowym połączeniu drzwi ze słupkiem to pierwszy błąd, a drugi jest od napinacza pasów fotela kierowcy, do sprawdzenia okablowanie, styki w kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Góral65 napisał:

Nic nie piszesz czy coś już robiłeś, bardzo częstą przyczyną są popękane kabelki w gumowym połączeniu drzwi ze słupkiem to pierwszy błąd, a drugi jest od napinacza pasów fotela kierowcy, do sprawdzenia okablowanie, styki w kostce.

W sobote siadam i sprawdzam kable tyle co zrobilem to psikalem kontakt spreyem kostke w slupku i przy zamku. Wymienilem tez zamek z tylu ale to zanim odczytalem bledy . Dziwne bo np w przednich drzwiach wszystko dziala jak nalezy a blad jest z przody i z tylu . Dodam jeszcze ze modul konfortu byl wymieniany przez poprzedniego wlasciciela bo nie dzialaly mu lusterka szyby z przodu i zamek centralny z przodu po wymianie zaczelo wszystko dzialac oprocz tych jednych  tylnych drzwi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable byly sprawdzone i zostaly polutowane problem dalej ten sam chodzi o drzwi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi przychodzi jeszcze do głowy to mikro styki w zamku też bardzo częsty przypadek jesienią i w zimie kiedy jest dużo wilgoci, a ten błąd 00655 znikł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Góral65 napisał:

To co mi przychodzi jeszcze do głowy to mikro styki w zamku też bardzo częsty przypadek jesienią i w zimie kiedy jest dużo wilgoci, a ten błąd 00655 znikł?

Pojawia sie i znika jak jest to pali sie airbag ale przypuszczam ze to wtyczka ta zolta pod fotelem pasażera. 

A jeszcze mam pytanie ta blaszka w zamku co idzie od mikrostykow (chyba) to jest jakas masa i musi przywierac do karoserii czy jak ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...