-
Felgi 16 audi
Witam serdecznie od dluzszego czasu szukam szukam i nie moge znaleźć dekielka od tej felgi przelecialem wszystko i nigdzie tego nie widze . Brakuje mi jednego i chcialbym dokupic ale nie mam pojecia co to za felga i jak szukac . Prosze o pomoc w znalezieniu tych dekielkow . pozdrawiam
-
Błąd airbag 655
Dzis siadlem i sprawdzilem jak sie okazalo nie mam kurtyny bocznej pasazera dlatego ta kostka odpieta i rezystor wsadzony . Mam jakies prawa co do tej sytuacji moge sie jakos dogadac ze sprzedajacym ? W dniu zakupu blefu zadnego nie bylo ale na kartkach z 2016 i 2017 byly bledy airbagu . Czy jezeli mam tam rezystor to czy poduszki zadzialaja ? I czy jak kupie kurtyne i zaloze to powinno wszystko dzialac
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
U mnie naprawilo sie po wodorowaniu silnika hehe No pojechalem na wodorowanie po calej akcji turbo nie odcina chodzi jak nalezy . wczesniej odcinalo mi przy 3tys obrotach teraz smialo kreci do 5 ale bardziej mi sie wydaje ze gdzies gosc musial puche docisnac bądź wąż od puchy z filtrem powietrza i w taki sposob juz wszystko szczelne i turbo ozylo aaaa moze wodorowanie pomoglo nie wiem ale przy schodzeniu z obrotow turbo strasznie szuralo taki metaliczny dzwiek . No i przy 3 tys obrotow odcinalo i wchodziło w tryb awaryjny
-
Podłączenie nieorygialnego radia - jakie kostki
W zaleznosci jaki masz system czy bose czy harman musisz kupic separator audio na allegro sa komplety razem z ramka separatorem do anteny itp . Podlaczasz to wszystko razem z kostkami iso co masz w zestawie z radiem
-
Błąd airbag 655
Witam mam problem z airbagiem . Co jakis czas zapalał i gasł mi airbag wiec zacząłem szukać przyczyny podpiąłem pod kompa błąd 655 n175 czyli napinacz pasazera z przodu . Kostki pod siedzeniem sprawdzone. Zrobilem na krotko wiazke pod siedzeniem tez nic nie dalo . Wiec zaczalem szukac dalej . Jak sie okazalo mam rezystor wpiety pod kostke od napinacza . Wyciaglem rezystor podpialem pod napinacz i blad dalej byl wiec spowrotem wsadzilem napinacz w kostke i airbag zgasl automatycznie . Mam kilka pytan . 1.Dlaczego ktoś mógł dać ten rezystor skoro napinacz działa jak nalezy .? 2. Mam jakąś uszkodzoną poduche dlatego ten rezystor wpiety jest ? 3. Czy jak wymienie napinacz na sprawny i go podepne to problem zniknie i bedzie wszystko działać jak nalezy ? Pozdrawiam !
-
Podłączenie nieorygialnego radia - jakie kostki
Nie chce zakladac nowego tematu wiec podepne sie tutaj a i dzis zakupilem takie radyjko jak autor i mam te kostki w zestawie . Moje pytanko Mam seryjne radyjko audi chce zmienic te radyjko na te same co z postu czyli sony . Mam avanta 2002 i wzmacniacz z seryjna tubą harman wiem tyle ze potrzebuje jakis adapter zeby pobudzic tyl . Na internecie widzialem rozne pakiety ramka adapter itp ale nie wiem jaki dobrac zeby pobudzic tego harmana sa tam dedykowane do jakiegos half bose nokia i blaupunkt . Problem w tym ze nie mam pojecia co bedzie mi pasowac . Bylbym bardzo wdzieczny jezeli ktos bylby w stanie mi podlinkowac na allegro co zamowic . Pozdrawiam !
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Tez mam ten problem ale w tyg juz wymienial turbo bo chrabotanie straszne wole nie ryzykowac i nie jezdzic. Znajomemu jakis czas temu puscilo olej w wydech ? od stycznia tak jezdze ale mi turbo przeladowuje jak za bardzo sie pocisnie . Turbo i uszczelki kupione teraz czekam na termin do mechanika
-
[B6 AVF] Wymiana turbo
Skoro tak piszesz to moze i tak ale mam nadzieje ze turbo bedzie hulać ?
-
[B6 AVF] Wymiana turbo
?no widzisz nie wiedzialem ale juz wiem . Dobrze czasem zapytać ?.
-
[B6 AVF] Wymiana turbo
Jest wyczuwalny na boki, przod tyl nie ma . dzis odebralem ladnie sie kreci itp dorzucilem 3 dyszki i dostalem egr jeszcze . nie wiem kiedy bede wymienial turbo zalac olejem ? I zatkac ? Jak tak to ile wlac na oko ? I czy do zimnej strony i cieplej czy tylko cieplej
-
[B6 AVF] Wymiana turbo
No wiem tyle ze luz powinien byc ale nie za duzy na boki ale nie wzdluzny czy jakos tak (nie wiem jak to nazwac dokladnie )
-
[B6 AVF] Wymiana turbo
-
[B6 AVF] Wymiana turbo
A co myslisz o tamtym turbo ? Cena 450 po regeneracji najechane okolo 4tys km gwarancja pol roku ? Jutro jade obejrzec , jezeli nie bedzie duzego luzu to brac i sie nie zastanawiac czy zwracac jeszcze na cos uwage ?
-
[B6 AVF] Wymiana turbo
Dobra doczytalem dalej czyli bede mial jednak J bo 2002 rok
-
[B6 AVF] Wymiana turbo
Dzieki wielkie juz wiem na tyle ze ta co chce kupic jest niby starsza bo ma "J" jest jakas roznica miedzy J a N ? Mozna w jakis sposób bez robierania sprawdzic jakie turbo u mnie lezy bo jezeli np bede mial nowsze i te nowsze bedzie lepsze to moze warto zregenerowac ta co mam wsadzona ? a4b6 avant 2002 rok