Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EmilU

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EmilU

  1. Witam serdecznie od dluzszego czasu szukam szukam i nie moge znaleźć dekielka od tej felgi przelecialem wszystko i nigdzie tego nie widze . Brakuje mi jednego i chcialbym dokupic ale nie mam pojecia co to za felga i jak szukac . Prosze o pomoc w znalezieniu tych dekielkow . pozdrawiam
  2. EmilU odpowiedział(a) na EmilU temat w Audi A4 B6/B7
    Dzis siadlem i sprawdzilem jak sie okazalo nie mam kurtyny bocznej pasazera dlatego ta kostka odpieta i rezystor wsadzony . Mam jakies prawa co do tej sytuacji moge sie jakos dogadac ze sprzedajacym ? W dniu zakupu blefu zadnego nie bylo ale na kartkach z 2016 i 2017 byly bledy airbagu . Czy jezeli mam tam rezystor to czy poduszki zadzialaja ? I czy jak kupie kurtyne i zaloze to powinno wszystko dzialac
  3. U mnie naprawilo sie po wodorowaniu silnika hehe No pojechalem na wodorowanie po calej akcji turbo nie odcina chodzi jak nalezy . wczesniej odcinalo mi przy 3tys obrotach teraz smialo kreci do 5 ale bardziej mi sie wydaje ze gdzies gosc musial puche docisnac bądź wąż od puchy z filtrem powietrza i w taki sposob juz wszystko szczelne i turbo ozylo aaaa moze wodorowanie pomoglo nie wiem ale przy schodzeniu z obrotow turbo strasznie szuralo taki metaliczny dzwiek . No i przy 3 tys obrotow odcinalo i wchodziło w tryb awaryjny
  4. W zaleznosci jaki masz system czy bose czy harman musisz kupic separator audio na allegro sa komplety razem z ramka separatorem do anteny itp . Podlaczasz to wszystko razem z kostkami iso co masz w zestawie z radiem
  5. EmilU opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam problem z airbagiem . Co jakis czas zapalał i gasł mi airbag wiec zacząłem szukać przyczyny podpiąłem pod kompa błąd 655 n175 czyli napinacz pasazera z przodu . Kostki pod siedzeniem sprawdzone. Zrobilem na krotko wiazke pod siedzeniem tez nic nie dalo . Wiec zaczalem szukac dalej . Jak sie okazalo mam rezystor wpiety pod kostke od napinacza . Wyciaglem rezystor podpialem pod napinacz i blad dalej byl wiec spowrotem wsadzilem napinacz w kostke i airbag zgasl automatycznie . Mam kilka pytan . 1.Dlaczego ktoś mógł dać ten rezystor skoro napinacz działa jak nalezy .? 2. Mam jakąś uszkodzoną poduche dlatego ten rezystor wpiety jest ? 3. Czy jak wymienie napinacz na sprawny i go podepne to problem zniknie i bedzie wszystko działać jak nalezy ? Pozdrawiam !
  6. Nie chce zakladac nowego tematu wiec podepne sie tutaj a i dzis zakupilem takie radyjko jak autor i mam te kostki w zestawie . Moje pytanko Mam seryjne radyjko audi chce zmienic te radyjko na te same co z postu czyli sony . Mam avanta 2002 i wzmacniacz z seryjna tubą harman wiem tyle ze potrzebuje jakis adapter zeby pobudzic tyl . Na internecie widzialem rozne pakiety ramka adapter itp ale nie wiem jaki dobrac zeby pobudzic tego harmana sa tam dedykowane do jakiegos half bose nokia i blaupunkt . Problem w tym ze nie mam pojecia co bedzie mi pasowac . Bylbym bardzo wdzieczny jezeli ktos bylby w stanie mi podlinkowac na allegro co zamowic . Pozdrawiam !
  7. Tez mam ten problem ale w tyg juz wymienial turbo bo chrabotanie straszne wole nie ryzykowac i nie jezdzic. Znajomemu jakis czas temu puscilo olej w wydech ? od stycznia tak jezdze ale mi turbo przeladowuje jak za bardzo sie pocisnie . Turbo i uszczelki kupione teraz czekam na termin do mechanika
  8. EmilU odpowiedział(a) na EmilU temat w 1.9TDI
    Skoro tak piszesz to moze i tak ale mam nadzieje ze turbo bedzie hulać ?
  9. EmilU odpowiedział(a) na EmilU temat w 1.9TDI
    ?no widzisz nie wiedzialem ale juz wiem . Dobrze czasem zapytać ?.
  10. EmilU odpowiedział(a) na EmilU temat w 1.9TDI
    Jest wyczuwalny na boki, przod tyl nie ma . dzis odebralem ladnie sie kreci itp dorzucilem 3 dyszki i dostalem egr jeszcze . nie wiem kiedy bede wymienial turbo zalac olejem ? I zatkac ? Jak tak to ile wlac na oko ? I czy do zimnej strony i cieplej czy tylko cieplej
  11. EmilU odpowiedział(a) na EmilU temat w 1.9TDI
    No wiem tyle ze luz powinien byc ale nie za duzy na boki ale nie wzdluzny czy jakos tak (nie wiem jak to nazwac dokladnie )
  12. EmilU odpowiedział(a) na EmilU temat w 1.9TDI
    To jest gowno warte ? Osobiscie jade ogladac turbo
  13. EmilU odpowiedział(a) na EmilU temat w 1.9TDI
    A co myslisz o tamtym turbo ? Cena 450 po regeneracji najechane okolo 4tys km gwarancja pol roku ? Jutro jade obejrzec , jezeli nie bedzie duzego luzu to brac i sie nie zastanawiac czy zwracac jeszcze na cos uwage ?
  14. EmilU odpowiedział(a) na EmilU temat w 1.9TDI
    Dobra doczytalem dalej czyli bede mial jednak J bo 2002 rok
  15. EmilU odpowiedział(a) na EmilU temat w 1.9TDI
    Dzieki wielkie juz wiem na tyle ze ta co chce kupic jest niby starsza bo ma "J" jest jakas roznica miedzy J a N ? Mozna w jakis sposób bez robierania sprawdzic jakie turbo u mnie lezy bo jezeli np bede mial nowsze i te nowsze bedzie lepsze to moze warto zregenerowac ta co mam wsadzona ? a4b6 avant 2002 rok
  16. EmilU odpowiedział(a) na EmilU temat w 1.9TDI
    Probowalem wyszukac ale jest tego masa i ciezko bylo mi znaleźć tego co mnie intersuje ?
  17. EmilU opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam na dniach zabieram sie do wymiany turbo chciałbym sie dowiedziec co najlepiej zrobic , wymienic ,wyczyscic jakie uszczelki beda mi potrzebne ? Co moge z egr zrobic oprocz wywalania go i zaslepiania I czy taka turbina jest dobra z tymi numerkami turbo za 450 zl + jeszcze na gwarancji pol roku pozdrawiam Na co zwracac uwage przy kupnie turbo ma przejechane 4tys km
  18. https://youtu.be/pgbAorTjssw Co myslisz o tym ? raczej gowno warta operacja ? ?
  19. To znajmy raczej bede przy całej operacji .Jak bedzie wyciagnieta zrobie fotki i zamieszcze tutaj ? sa jakies specyfiki do czyszczenia godne polecenia ?
  20. No nic . czeka czyszczonko ? ciekawe czy cos pomoze ?u mnie koles bierze za wyciagniecie i wlozenie turbulum 150 polskich pesos ? dobra cena ?
  21. Czyli wychodzi na to ze do czyszczenia ?? Tak logi mówią?
  22. Dorzucam logi dynamiczne w pierwszych dwoch probach 2 x przeladowalo turbo doszlo do 3200 i 3800 chyba nie wiem dokladnie w ktorych logach ale bedzie to widac . Pozniej kolejne 3 auto ladnie szlo i krecilo do 4tys obrotow . Prosze o sprawdzenie pozdrawiam http://vaglogi.pl/log-003_008_011_U56juh.html http://vaglogi.pl/log-011_010_7BxX11.html http://vaglogi.pl/log-001_004_H9285U7.html http://vaglogi.pl/log-003_011_0769K4.html Dodam jeszcze ze jak byl problem z szuraniem to po przegonieniu auta na 3 biegu podczas robienia dynamicznych szuranie ustapilo i jest prawie nie slyszalne ale po pewnym czasie pewnie znow bedzie slyszalne nie wiem od czego to zalezy ale zauważyłem ze jak auto sie nagrzeje to te szuranie ustępuje
  23. Co myslicie o tym wpisie ? Znalzlem taki komentarz na youtube u goscia co szura mu turbulum hmmm ciekawe
  24. Witam czy ktoś uporał sie z tym problemem ? Znalazłem ciekawy wpis na yt u goscia pod filmikiem co mu szuralo jak schodzil silnik z obrotow . Mozliwe ze to jest to ? Chyba ze ktos juz wie jak rozwiazac problem A4b6 1.9tdi 130 avf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.