Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie G85


Andrzej 121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie mam pewien problem otóż wszystko było ok ale gdy chciałem zrobić adaptacja przepustnicy to przypadkowo kliklem adaptacja kąta skrętu było to pod spodem ( robiłem to interfejsem vag z wyświetlaczem) i pojawiły mi się kontrolki ABS ESP i migajaca kontrolka hamulcow próbowałem robić adaptacje ale nie mogę gdy wejdę w grupę 5 to cały czas mam kąt skrętu koła 2.5 stopnia robiłem wszystko tak jak jest napisane tutaj ale nic wyskoczył tylko błąd błędne kodowanie 

macie jakieś pomysły z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem od nowa adaptacje tak jak pokazane jest na filmie tylko zmieniłem kilka cyfr i kodowanie się przyjęło znikla migajaca kontrolka hamulca tylko zostało ESP i ABS przy i dziwna sytuacja gdy odpale auto świeci się ABS ESP nacisne hamulec i ESP znika przejdę kawałek gaśnie ABS ale zapala się ESP i dodam że przy hamowaniu koła się blokują teraz mogę odczytać ustawienie kąta skrętu ktoś może domyśla się co robię źle ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jakie błędy pokazuje w module ABS ?

Tu masz całą procedurę, zapisałeś sobie poprzednie wartości kodowania ? 

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Brake_Electronics_(Bosch_5.7)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam vcds na laptopie tylko nie mogę odczytać jaki mam nr hamulcow bo w bagażniku nie ma nigdzie nalepki i wydaje mi się że właśnie ze wpisuje zły nr który odpowiada za rodzaj hamulcow dzisiaj będę jeszcze próbował a może ktoś wie gdzie jeszcze może być taka naklejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W książce serwisowej, albo w miejscu kola zapasowego, albo pod tylną kanapą...

Podobno z 1.8T tylko AVJ ma heble 288/245mm.

Więc login wpisujesz 09575

A coding wpisujesz 04275

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem rozwiązałem zakodowalem od nowa ale nie pomogło i wyskoczył mi nowy błąd zakodowalem jeszcze raz od nowa jeździłem i skręcalem kierownica po chwili kontrolka ESP znikla wcześniej nie chciała zniknąć dzięki za pomoc

IMG_20190120_114455.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...