Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malik nie kombinuj,S5 19" :slina:

Dokladnie.

Dokładnie. Ja szukam felg prawie przeźroczystych. Te z ABT mają tyle masy co moje ori z S4.

Zastanawiałem się chwilę nad takimi z Q7.

573891453

Nie podobaja mi sie. Nie wiem czemu, ale kojarza mi sie z Wloszczyzna.. :mysli:

Opublikowano

Malik a wzor S5 bralbys ori czy podrobki MAMowskie??

Opublikowano
  • Autor

Ori jest tylko w wersji 19" a ja jestem skazany na 18".

Opublikowano
  • Autor

Wchodzą w grę tylko felgi Audi. Albo ORI albo repliki stylizowane na ORI.

Bez urazy ale te BBSy, które wkleiłeś to wogóle design z innej epoki.

Opublikowano

Mi chodziło tylko o szprychy że cienkie Ale i tak bym wolał te co pokazałeś w pierwszym poście ( nie te co masz teraz )

Opublikowano

Malik a wzor S5 bralbys ori czy podrobki MAMowskie??

Z tego co wiem MAM nie ma w ofercie jeszcze tych S5. Poza tym MAM robi felgi na licencji Audi a nie podróbki :wink4: Co do felg to DTMy są za toporne, te od Q7 mi podobnie jak ykkowi kojarzą się z włoszczyzną, a te BBSy w B7 to nieporozumienie. Jeżeli w grę wchodzą tylko ori wzory to wybierz coś z trio: S5, R8, RS4 B7 :decayed:

Opublikowano

oz_crono_ht_silver.jpg&q=100&w=220

Mocna a przede wszystkim leciutka felga . Moim zdaniem idealna do ksztaltu B7 . Jedyny minus to cena ale na S4 chyba nie warto oszczedzac :wink4:

Opublikowano

oz_crono_ht_silver.jpg&q=100&w=220

Mocna a przede wszystkim leciutka felga . Moim zdaniem idealna do ksztaltu B7 . Jedyny minus to cena ale na S4 chyba nie warto oszczedzac :wink4:

Jakoś nie widzę jej na B7, zbyt prosta :confused4: Dużo lepiej wygląda S5: bardziej sportowo a jednocześnie elegancko :wink4:

Opublikowano

no juz tak nie chwalcie tych od S5 bo zaraz ich bedzie jak grzybow po deszczu :decayed:

Opublikowano

no juz tak nie chwalcie tych od S5 bo zaraz ich bedzie jak grzybow po deszczu :decayed:

Ładne trzeba chwalić :wink4:

Opublikowano

Piotruś - mi nie podchodza. Jakis tak samochód taci na agresywnym wizerunku :kwasny:

a takie jak w neu RS6 nie podejdą ?? byłyby idealne

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem cholera... zafiksowałem się chyba na te od S5. Muszę tylko zobaczyć jakąś fotkę jak wygląda werja 18".

Opublikowano

Nie wiem cholera... zafiksowałem się chyba na te od S5. Muszę tylko zobaczyć jakąś fotkę jak wygląda werja 18".

za 2 tygodnie Ci pokaze :naughty:

Opublikowano

Nie wiem cholera... zafiksowałem się chyba na te od S5. Muszę tylko zobaczyć jakąś fotkę jak wygląda werja 18".

ochłoń i popatrz w tym czasie na to cudo

3f1e75256d641f82med.jpg

Opublikowano

Nie wiem cholera... zafiksowałem się chyba na te od S5. Muszę tylko zobaczyć jakąś fotkę jak wygląda werja 18".

ochłoń i popatrz w tym czasie na to cudo

3f1e75256d641f82med.jpg

to juz tamte RS4 byly lepsze wedlug Mnie, te nie sa za fajne :decayed: takie Moje zdanie

Opublikowano

Nie wiem cholera... zafiksowałem się chyba na te od S5. Muszę tylko zobaczyć jakąś fotkę jak wygląda werja 18".

ochłoń i popatrz w tym czasie na to cudo

to juz tamte RS4 byly lepsze wedlug Mnie, te nie sa za fajne :decayed: takie Moje zdanie

kiepski profil - ale zobacz je na żywo - majtki mokre odrazu, przynajmniej ja :decayed:

np. tu

4f86ec38ed9b3dd0.jpg

Opublikowano

Nie wiem cholera... zafiksowałem się chyba na te od S5. Muszę tylko zobaczyć jakąś fotkę jak wygląda werja 18".

ochłoń i popatrz w tym czasie na to cudo

to juz tamte RS4 byly lepsze wedlug Mnie, te nie sa za fajne :decayed: takie Moje zdanie

kiepski profil - ale zobacz je na żywo - majtki mokre odrazu, przynajmniej ja :decayed:

inne zdjecia masz ? takie bardziej na zywo ? [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 15:15_________________________________________________za mocno nie widac :decayed:

Opublikowano

Nie wiem cholera... zafiksowałem się chyba na te od S5. Muszę tylko zobaczyć jakąś fotkę jak wygląda werja 18".

ochłoń i popatrz w tym czasie na to cudo

3f1e75256d641f82med.jpg

R8, S5 czy RS4 B7 są ładniejsze od tych RS6 co pokazałeś. Ale to wszystko kwestia gustu.

A tu na żywo:

http://cgi.ebay.de/19%1A-Felgen-RS6-Look-Audi-A3-A4-A5-A6-TT-TTS-VW-Golf-5-6_W0QQitemZ260369077131QQcmdZViewItemQQimsxZ20090228?IMSfp=TL090228176002r31013

http://cgi.ebay.ch/NEU-RS6-DESIGN-19-ALUFELGEN-FUR-AUDI-TT-S3-S4-A4-S5-A5_W0QQitemZ220336806539QQcmdZViewItemQQptZAuto_Felgen?hash=item220336806539

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.