Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Jaki przepływomierz kupić?dlaczego roznią się ceny nowych?(aso-allegro)


luby1979

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

byłem dzisiaj w aso i pytałem o przepływke do 2.5 afb.420 zl po oddaniu starej,960 funkiel nówka nieśmigana.Sprzedawca powiedział,ze 2 lata gwarancji.Zapytałem dokładniej o gwarancje i kolo zaczął sciemniac ze trudno z tą gwarancją itd.Potem zapytalem,jakiej firmy czy to są bosch,czy inne.Powiedzial ze firmuje Audi i nie wie.Co robic?jaką kupic?jakies doswiadczenia z gwarancją?

proszę o porady.

dziekuje:)

PS:dlaczego w aso kosztuje nowa 960,a na allegro nowa bosch 430?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trafiłeś na jakiegoś kiepskiego sprzedawcę. Kupowałem przepływomierz w ASO i był Boscha z 2 letnia gwarancja. Sprzedawca poinformował mnie, że nie ma problemu z gwarancja nawet jak zamontuje w innym ASO co tez uczyniłem ponieważ za wymianę przepływomierza policzyli sobie ok 80 zł a we Fiacie zrobili to za 20 zł z rachunkiem. Polecam ci przepływomierz z ASO ja kupiłem najpierw przepływomierz boscha za 250 zł :thumbdown: i poniosłem tylko dodatkowe koszty a skończyłem na oryginalnej która spowodowała, że maszyna odżyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam podjechac do innego aso i zakupic tą oryginalną w systemie wymiany,tj oddac starą?muszę to zrobic,bo tnie mi dawki od najnizszych obrotów masakrycznie!!!!(np przy 4000 rpm wg mapy ma byc 840,a podaje 470-500:(

dziękuję za pomoc!!!

Pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z troche innej strony zapytam. Czym uzasadniona jest wymiana całego przepływomierza? Jeśli cała ta obudowa z przyłączami do dolotu itd jest cała, nieuszkodzona to po co to wywalać? Przecież sam czujnik jako taki nie jest niewymienialnym elementem, wystarczą dwie śrubki i już go mamy... a za 250 złotych można kupić czujnik Pierburga i go wymienić co zajmuje kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...