Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrny z czerwonym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, mam pytanie. Chciałbym jakoś fajnie pokolorować mojego awanturnika, mam już pewien pomysł, ale nie wiem jak się będzie to prezentować. Zaciski hamulcowe są czerwone, a auto jest w kolorze LY7W (srebrny), z chromowanymi relingami na dachu. Fajnie to wygląda, jednak zastanawiam się jeszcze nad jakimiś czerwonymi wstawkami, tylko nie wiem gdzie ? ktoś ma może jakieś zdjęcia, jakby to się prezentowało? Patrzyłem w grafice google i nie mogę nic znaleźć ?

Edytowane przez blitzkrieg

Opublikowano

Listwy dzrzwiowe , lusterka , logo OOOO z przodu i tyłu = musisz zasymulować lub okleić na próbę folią.

Opublikowano
17 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Listwy dzrzwiowe , lusterka , logo OOOO z przodu i tyłu = musisz zasymulować lub okleić na próbę folią.

Według mnie jak zrobi te elementy na czerwono to będzie wieś ale no o gustach sie nie dyskutuje :D

Widziałem gdzieś kiedyś Srebrne A4 z Czarnymi tak jak by "łatami" na masce przechodzącymi na błotnik po jednej stronie, taka jak by szachownica ale nierównomierna, więc coś takieog tylko czerwone, tylko kurcze niestety nieporatuje zdjęciami - chyba że ktoś inny kojarzy i ma gdzieś taka fotke (nie wiem czy czasem na forum ktoś takiej nie ma)

Opublikowano

Srebrny awant chrom na dachu..

Słabo to jakoś mi się widzi.

Do tego chcesz iść dalej w czerwień. 

 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Marciol napisał:

Według mnie jak zrobi te elementy na czerwono to będzie wieś ale no o gustach sie nie dyskutuje :D

Widziałem gdzieś kiedyś Srebrne A4 z Czarnymi tak jak by "łatami" na masce przechodzącymi na błotnik po jednej stronie, taka jak by szachownica ale nierównomierna, więc coś takieog tylko czerwone, tylko kurcze niestety nieporatuje zdjęciami - chyba że ktoś inny kojarzy i ma gdzieś taka fotke (nie wiem czy czasem na forum ktoś takiej nie ma)

Właśnie coś mi tak średnio pasuje, jak sobie w głowie układam, dlatego chciałem zobaczyć jakieś foty, ale widocznie tragicznie to będzie wyglądać skoro nie ma zdjęć nigdzie ?

 

2 godziny temu, wesz82 napisał:

Srebrny awant chrom na dachu..

Słabo to jakoś mi się widzi.

Do tego chcesz iść dalej w czerwień. 

 

No właśnie spoko to wygląda, tak Ci szczerze powiem. Podsyłam fotkę poglądową (nie mój samochód, ale tak to wygląda).

$_72.JPG

Opublikowano
6 minut temu, blitzkrieg napisał:

Właśnie coś mi tak średnio pasuje, jak sobie w głowie układam, dlatego chciałem zobaczyć jakieś foty, ale widocznie tragicznie to będzie wyglądać skoro nie ma zdjęć nigdzie ?

 

No właśnie spoko to wygląda, tak Ci szczerze powiem. Podsyłam fotkę poglądową (nie mój samochód, ale tak to wygląda).

$_72.JPG

Znalazlem na google coś takiego: 1z1tflf.jpg:D Jesli juz cos z czerwonym to w połączeniu z szarym jak tutaj ,powiem tak.. może sie podobać moze nie :D Jak dla mnie w granicach rozsądku hah

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Marciol napisał:

Znalazlem na google coś takiego: 1z1tflf.jpg:D Jesli juz cos z czerwonym to w połączeniu z szarym jak tutaj ,powiem tak.. może sie podobać moze nie :D Jak dla mnie w granicach rozsądku hah

Nie no to jest bajeczka ?

Opublikowano
2 minuty temu, blitzkrieg napisał:

Nie no to jest bajeczka ?

Haha :D pewnie troche będzie kosztować takie oklejanko ale jakiś pomysł juz jest. Ewentualnie możesz coś podobnego tylko u dołu drzwi i w mniejszym rozmiarze, wyjdzie taniej a będzie czerwono :D

Opublikowano

Ten tam jest na 20kach i max glebą więc naklejki to tylko dodatek

Opublikowano

I pakiet s4...

 Kolego daj  dobre kolo obniż go daj scieme szyb i dodatki w postaci fajek na wydech itp i będzie git.

Grób to akurat zły przykład...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.