Jump to content
IGNORED

MMI 2g dane komórkowe przy podłączeniu bluetooth

buchcialdo
 Share

Recommended Posts

Tak jak w temacie. Posiadam Audi a4 b8 z 2008r, MMI 2g . Przy podłączeniu telefonu przez bluetooth dostaję komunikat w rodzaju zdalnego dostępu do karty SIM, co skutkuje między innymi wyłączeniem danych komórkowych. Można uniknąć wyłączania danych przy połączeniu ? Konkretnie chodzi mi o podłączenie telefonu przez bluetooth do auta i jednocześnie słuchania muzyki z spotify a w momencie połączenia przychodzącego odebrania.
Nie wiem czy to coś zmienia ale telefon to Samsung galaxy s 7 edge.

Muzykę można puścić jedynie przez ami za pomoą urządzenie o streamingu muzyki przez bluetooth, montowałem wiele razy i działa.

<- w 2G działa tak samo

Hej, panowie a co jest przyczyną tego, że po zmianie telefonu umiem go sparować z autem ale niestety dane komórkowe i smsy nie są na telefonie dostępne? Na starym telefonie nie było takiego problemu i wszystko działało, można było rozmawiać przez zestaw głośnomówiący oraz oglądać mapy czy tam inne. Na tym niestety ale połączę i mam tylko połączenia przez zestaw albo telefon z danymi... W telefonie zmieniałem w opcjach bluetooth na dostęp do połączeń ale nie działa i wraca do sim. 

Mam tak samo jak Ty mmi2g high i na poprzednim telefonie bluetooth nie blokował mi dostępu do karty sim... Po zmianie pojawił się problem, z którym nie bardzo umiem sobie poradzić. 

Wykasuj wszystkie profile zapisane w BT i sparuj ponownie urządzenia ze sobą. Nie zezwalaj na rSAP gdy telefon Cię o to zapyta.