Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Historia napraw z ASO - co oznaczają te numery ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podczas weryfikacji auta przed zakupem załatwiłem całą jego historie napraw. Auto serwisowane do końca więc mam czarno na białym co i kiedy było grzebane przy samochodzie. Ostatnimi czasy stwierdzam że mam do wymiany sprzęgło i dwumas ze względu że przy przyspieszaniu (po chipie) czuje jakbym miał masaże w fotelu :wink4: no ale nie o tym chciałem...

wg historii wynika że sprzęgło i dwumas były ruszane 60tyś km temu (teraz auto ma 252tyś). W czerwonej ramce są zaznaczone części jakie zostały wymienione przy operacji wyciągania i wkładania skrzyni. Jako że nie mam ETKI to prosił bym o podanie co to są za części i czy faktycznie jest tam nowe sprzegło i nowy dwumas czy może tylko wyciągneli, stwierdzili że jeszcze pośmiga troche (kupiłem auto 30tyś km od tej roboty) czy włożyli nowe. Jeżeli włożyli nowe to dziwne żeby dwumas siadł po 60tyś i sprzęgło (wg mnie też już kijowo bierze).

dwumas.th.jpg

P.S jak widać przed tym auto było naprwiane w ASO po stłuczce jaką niemiaszek miał. i jedno co trzeba przyznać... zrobione jest zayebiście bo nic nie widać z zewnątrz, co lepsze nawet po zmierzeniu miernikiem lakieru nic nie wychodzi. Że coś było dowiedziałem sie z tego wyciągu z ASO :wink4:

Opublikowano

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

wpisz sobie nr katalogowy części to zobaczysz co to za część i ile kosztuje

pamiętaj ze nie zawsze wymont.zamont. oznacza ze ta czesc została wymieniona na nowa

może ściągali sprzęgło,docisk,dwumas aby dostać sie do łozyska które wymienili

spr na fakturach co było kupowane

Opublikowano
  • Autor

spr na fakturach co było kupowane

nie mam faktur bo auto jest z niemiec. mam jedynie tą historie.

dzięki za link, zaraz posprawdzam :wink4:

EDTI: wyszło że wszystko jest wymienione, czyli i sprzęgło i dwumas. możliwe że po 60tyś normalnej jazdy obydwa (a na pewno dwumas) padły?

Opublikowano

Wszystko działa. Wyczyść pliki cookie, historie, tymczasowe i powinno Ci ruszyć.

Opublikowano
  • Autor

to jak pany, możliwe żeby po 60tyś km sprzęgło było do roboty?

Opublikowano

to jak pany, możliwe żeby po 60tyś km sprzęgło było do roboty?

jak najbardziej jest to mozliwe

wada konstrukcyjna lub któs nie umiał obsługiwać odpowiednio sprzegła

Opublikowano
  • Autor

dodam że sprzęgło jak sprzęgło... ale dwumas też już odmawia współpracy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.