Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] QUADY ma ktoś moze co polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi mi o sportowy quad zastanawiałem sie nad Yamaha Raptor 700 co o nim myślice poność ostry zapie...cz

Opublikowano

no na pewno będzie zapierdzielać, bo 350 z homologacją wyciągałem ponad 110 i to jeszcze było ograniczenie na gazie :)... jedno Ci powiem, jak będziesz kupował quada to tylko firmowego , co oczywiscie kosztuje, ale potem duże prawdopodobieństwo że nie będziesz musiał co chwile zaglądać do serwisu...chociaż jeśli myslisz o nowym to na początku trochę wydatków Cię będzie czekało , bo co określoną ilość kilometrów trzeba zgłaszać się na obowiązkowy przegląd do serwisu ...

Opublikowano

W tamtym roku przerabiałem temat też uparłem się na Raptora :rolleyes:

Byłem oglądać 3 szt. z fachowcem i sie okazało że każdy miał jakieś ale ( spawana rama , z wypożyczalni, ostatni

latał w zawodach) były to Quady 1-2 letnie z USA .

I rzecz najważniejsz (dla mnie) nie mozna było ich zarejstrować,

Po namowach i przeczytanie opini na forum http://www.atvpolska.pl/forum/

zdecydowałem się kupić Lucy Stara za 15 tyś. mam nówke na gwarancji zarejstrowany( 2 osobowy)

i jak narazie wszystko jest O.K :good:

Opublikowano

Moi kuzyni ściągają z USA m.in quady (auta i motocykle też) i mówili, że nigdy nie mieli problemów z rejestracją ich. Jak ktoś chce to mogą zarejestrować quada jako motocykl lub samochód lub chyba nawet traktor :)

Opublikowano

Quada sie rejestruje tylko jak ma sie zamiar jeździć po drogach publicznych, w innym wypadku nie ma takiej potrzeby , ponadto żeby zarejestrować quada to trzeba mieć na niego homologację, dla przykładu np z tego co mi wiadomo hondy jej nie posiadają. przy rejestracji tez trzeba uważać... bo albo rejestrujesz jako motor, wtedy wymagane prawko kategorii A, albo rejestrujesz jako pojazd samochodowy inny i wtedy do poruszania wystarczy kategoria B...ponadto jeśli rejestrujesz jako motor, kask jest obowiązkowy , a w przypadku rejestracji jako "pojazd samochodowy inny" nie trzeba jeździć w kasku, czego raczej nie polecam, bo różnie to na drogach bywa.

Opublikowano

Jak rejestrowałem swojego to pomimo że kupiłem od dilera musiałem przedstawić świadectwo homologacji :)

a takowego nie posiadają sprowadzane z USA.

Ja mam zarejestrowany jako pojazd czterokołowy (pojazd samochodowy inny) i oczywiście O.C

Kask to podstawa i wysokie buty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.