Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] QUADY ma ktoś moze co polecacie


vtek

Rekomendowane odpowiedzi

no na pewno będzie zapierdzielać, bo 350 z homologacją wyciągałem ponad 110 i to jeszcze było ograniczenie na gazie :)... jedno Ci powiem, jak będziesz kupował quada to tylko firmowego , co oczywiscie kosztuje, ale potem duże prawdopodobieństwo że nie będziesz musiał co chwile zaglądać do serwisu...chociaż jeśli myslisz o nowym to na początku trochę wydatków Cię będzie czekało , bo co określoną ilość kilometrów trzeba zgłaszać się na obowiązkowy przegląd do serwisu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku przerabiałem temat też uparłem się na Raptora :rolleyes:

Byłem oglądać 3 szt. z fachowcem i sie okazało że każdy miał jakieś ale ( spawana rama , z wypożyczalni, ostatni

latał w zawodach) były to Quady 1-2 letnie z USA .

I rzecz najważniejsz (dla mnie) nie mozna było ich zarejstrować,

Po namowach i przeczytanie opini na forum http://www.atvpolska.pl/forum/

zdecydowałem się kupić Lucy Stara za 15 tyś. mam nówke na gwarancji zarejstrowany( 2 osobowy)

i jak narazie wszystko jest O.K :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kuzyni ściągają z USA m.in quady (auta i motocykle też) i mówili, że nigdy nie mieli problemów z rejestracją ich. Jak ktoś chce to mogą zarejestrować quada jako motocykl lub samochód lub chyba nawet traktor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quada sie rejestruje tylko jak ma sie zamiar jeździć po drogach publicznych, w innym wypadku nie ma takiej potrzeby , ponadto żeby zarejestrować quada to trzeba mieć na niego homologację, dla przykładu np z tego co mi wiadomo hondy jej nie posiadają. przy rejestracji tez trzeba uważać... bo albo rejestrujesz jako motor, wtedy wymagane prawko kategorii A, albo rejestrujesz jako pojazd samochodowy inny i wtedy do poruszania wystarczy kategoria B...ponadto jeśli rejestrujesz jako motor, kask jest obowiązkowy , a w przypadku rejestracji jako "pojazd samochodowy inny" nie trzeba jeździć w kasku, czego raczej nie polecam, bo różnie to na drogach bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rejestrowałem swojego to pomimo że kupiłem od dilera musiałem przedstawić świadectwo homologacji :)

a takowego nie posiadają sprowadzane z USA.

Ja mam zarejestrowany jako pojazd czterokołowy (pojazd samochodowy inny) i oczywiście O.C

Kask to podstawa i wysokie buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...