Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio z A4 B7 nie gra w A4 B6


bartqq84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem A4 B6 z fabrycznie zamontowanym zestawem Audi Navigation plus RNS-E i naglośnieniem BOSE. Tak się z składa że kupiłem radio z A4 B7 Audi Navigation z monochromatycznym czerwonym wyświetlaczem i sądząc po identycznych kostkach myślałem, że wszystko skończy się metodą plug&play.. Niestety po podłączeniu radio nie reaguje, słychać tylko chcący wystartować napęd płyty CD.. I teraz pytanie - czy do odpalenia radia z B7 w "małyszówce" potrzebne są jakieś dodatkowe działania typu kodowanie czy może zmiana pinów w kostkach? W załączniku dodaję schematy podłączenia jednego i drugiego radia, może ktoś wylapie różnice.. Z góry dziękuję za pomoc ?

Screenshot_20190226-072746_OLXpl.jpg

20190225_222507.jpg

Edytowane przez bartqq84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwora pinu 15 z 16, czyli ten safe i +ub maja byc polaczone, wtedy ruszy.

Dlaczego zmieniasz rnse na gorsze radio ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić Androida i dlatego sprzedałem RNS-E. Natomiast trafiło mi się radio z A4 B7, zerknąłem na tył - te same kostki więc je wziąłem z myślą że podlaczę i zacznie działać od razu. Niestety nic z tych rzeczy.. Zerknąłem na kostkę wychodzaca z auta i niestety jest jakby niekpmpletna tzn. brakuje jakby w tej kostce jednej wtyczki.. A jeśli chodzi o zwarcie pinów to 15 owszem jest, ale 16 już nie ma ☹️ dołączam zdjęcie jak to wygląda 

30 minut temu, kamil-vag napisał:

Zwora pinu 15 z 16, czyli ten safe i +ub maja byc polaczone, wtedy ruszy.

Dlaczego zmieniasz rnse na gorsze radio ? :P

 

20190226_095003.jpg

20190226_095045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz dołożyć ten 1 pin i zrobić połączenie z 15, no i jeszcze przepinka k-line, żeby móc z radiem się połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić Androida i dlatego sprzedałem RNS-E. Natomiast trafiło mi się radio z A4 B7, zerknąłem na tył - te same kostki więc je wziąłem z myślą że podlaczę i zacznie działać od razu. Niestety nic z tych rzeczy.. Zerknąłem na kostkę wychodzaca z auta i niestety jest jakby niekpmpletna tzn. brakuje jakby w tej kostce jednej wtyczki.. A jeśli chodzi o zwarcie pinów to 15 owszem jest, ale 16 już nie ma ☹️ dołączam zdjęcie jak to wygląda 

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Zwora pinu 15 z 16, czyli ten safe i +ub maja byc polaczone, wtedy ruszy.

Dlaczego zmieniasz rnse na gorsze radio ? 

Już ogarnąłem, dzięki Twojej radzie zrobiłem zworkę na 15 i 16 pin i radio ożyło ? a o co z tą przepinka k-Line chodzi? 

Edytowane przez bartqq84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...