Co myslicie o tych oponkach 225/45/r17

lelus_DT

jestem na kupnie opon na allegro znalazlem cos takeigo :

firma mi kompletnie nie znana ale opony sa praktycznie nowe, warto w sie pakowac wogole ?

sprzedawca nawet firmy nie napisal :polew:

Ja bym nie bral takich opon, w dodatku kosztuja 4x mniej niz dobre nowki, cos dziwne tu jest,

nie ryzykuj

Niezłe nówki to można za 280/szt. kupić... Czyli nawet nie 2x drożej. Szczerze odradzam takie wynalazki, w dodatku o firmie ani słowa.

no nie napisal o firmie bo to jakas no name :D hehe :) no to szukam czegos markowego w takim razie.... dzieki chlopaki :hi:

Zapytaj się naszego klubowego dostawcy opon co możesz nowego dostać w dobrej cenie. To jednak inna bajka, niż używki czy leżaki.

no wiem jasne ze tak , ale jak by byly takie paro miesieczne to tez mozna sie pokusic :) a kogo masz na mysli dokladnie ? to zaraz zagadam do niego

wyswietla, wyswietla ale nie wiedzialem czy to o to chodzi :) ale juz wiem :)

Takich opon się nie kupuje, tu chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie. A na tym się nie oszczędza.

Jak na używane opony kiepskiej jakości, to cena jest wyjątkowo nieatrakcyjna, pomijając kwestię bezpieczeństwa.

Ja już jeździłem na Ventus-ach tej samej klasy opon, taki sam rozmiar i też "jodełki". To był mój ostatni zakup takiej kiszki, bo bałem się zwalniać poniżej 40km/h żeby mi bembenki nie popękały. Nie wiem czy wszystkie jodełki tak chuczą ale teraz kupiłem kapcie Pirelli P7 i se chwale :good:

Odpuść sobie cena zbyt niska jak na takie nowe opony i to jeszcze firmy krzak :tongue4:.