Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poduszki silnika 1.9 tdi (ahh)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Moje pytanie jest takie: jakie są różnice po między prawą a lewą poduszką silnika w a4 b5 1.9 tdi? Bo w aso mówią że roznica jest a gdzie indziej że nie ma. Dlatego pytam jak rozróżnić prawą od lewej? Noi tak przy okazji jakie zakupic zeby był święty spokoj?? Lemfordery? Aso? Czy szukac na szrocie używek? Z góry dzieki ?

Opublikowano

Obie poduszki są takie same (ta samą waga), różnica polega na tym że poducha pod turbo ma osłonę i tym samym inny numer od tej drugiej.

Kupuj nowe w ASO o ile Cię stać. Nie kupuj zamienników bo wylane ori poduchy lepiej się spisują niż nowe zamienniki. Możesz poszukać sprawne używki, sprawdzasz wagę oraz stan gumy i to wszystko. Gdzieś na forum Passata B5 jest o tym wątek, poszukaj a znajdziesz. Ori poduszki są firmy AVON.

Tutaj masz mój filmik jak wygląda Ori poszuszka od srodka: 

Ogólnie temat wałkowany milion razy ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie. Jeśli ktos wie to ile gdzies w aso te poduszki? Bo różne słyszałem opcje az do 600zl. Ma ktos takie info? Z góry dzięki. 

Opublikowano

Wystarczy poszukać numerów poduszek i przedzwonić do ASO. Ale to prawda, Ori z ASO to koszt jakiś 600 złociszczy.

Opublikowano
  • Autor

Dobra poducha zamowiona w aso. 609 PLN ?. Teraz inne pytanie. Jak ją poprawnie zamontowac? Nie mowie co odkręcić i w ogóle ale jak ustawic ją dobrze i co dokręcac. U gory musi wejsc w prowadzenie to wiem. Dół (wypust) musi wejsc tez w dziurę. Ale dokrecic podstawę najpierw na max i potem poduszke gora i dol czy jak. Słyszałem ze niby dokręcić podstawe, opuscic silnik potem uruchomić silnik na chwile i potem dokręcić poduszke dopiero. Prosze o jakies wskazowki bo szkoda by bylo rozwalic poduche za tyle złociszy. Z góry dzieki. 

Opublikowano

Skręć palcami odpal silnik zgas i dokrec na maxa.

600 za 1 szt????

Opublikowano
  • Autor

Tak 600zl za jedna (prawą) a za lewą 400zl. Czyli dokrecic podstawę do budy a nakretki poduszki po odpaleniu auta dopiero dokrecic na full? 

Opublikowano

Jak to jest b5 to lepiej kupić tą tańszą.. 

Jak robiłem tak że dokrecilem palcami odpaliłem zgasilem po 10 sęk i dokrecilem.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedno pytanie. Jak to jest z tymi oznaczeniami na tych poduszkach? Kupiłem bardzo dobrą uzywke ,pełną oleju jakis czas temu ją założyłem na lewą stronę i teraz patrze a ona ma inne numery niz ta która była oryginalna. Czy poduszka ze zdjecia może byc zalozona do 1.9 tdi? 

20190309_140430.jpg

20190309_140412.jpg

20190309_140353.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.