Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzewanie fotela kierowcy.


gdajaca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprawa dotyczy fotela kierowcy. Jak włączę ogrzewanie to grzeje jak głupi aż w tyłek pali. Nie wiem czy to ma znaczenie ale w oryginale nie miałem full elektryki fotela i pamięci tylko grzanie i elektr. lędźwie. Potem sobie zmieniłem fotele na full elektrykę z pamięcią. Z forum dowiedziałem się że przy tej podmiance z grzaniem nie trzeba nic zmieniać.

W VCDS znalazłem opcję bloków pomiarowych ale nie wiem jak je wykorzystać do tego przypadku. Natomiast jest tam opcja symulacji działania (nie pamiętam dokładnie jak to się nazywa) w każdym razie skorzystałem z tego. Za pomocą tej opcji można wymusić działanie poszczególnych urządzeń uprzednio wchodząc do menu odpowiedniego sterownika. Uruchomiłem grzanie fotela i zaczął działać. Zaczęła zmieniać się temperatura i prąd. W związku z tym wywnioskowałem że czujnik temp. działa, ale zastanawiam się co dalej można zrobić z tym fantem. Bo to wygląda tak jak by czujnik był sprawny ale sterownik nie wyłącza grzania przy zadanej temp. Nie wiem również który sterownik za to odpowiada czy MCE czy fotela. W oryginale gdy nie miałem pamięci obsługiwał to MCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...