Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zamiana Navigation Plus na radio 2din lub 1din


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zmienić oryginalne radio Navigation Plus na jakieś dobre radyjko 2din lub 1din, czy ktoś wie czy są jakieś ramki do tego? na allegro znajduje same do zwykłego radia audi na 1din (tyle że szerokiego)

Może ktos juz temat przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jestem lekkim audiofilem a navigation ani symphony nie grają wcale :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jestem lekkim audiofilem a navigation ani symphony nie grają wcale :gwizdanie:

przesadzasz... można zrobić rozbudowę i gra miło, skoro jesteś audiofilem, to chyba nie oczekujesz że wsadzisz nie ori patefon i sprzęt Ci zagra... miałem kilka nagłośnionych autek, ale mimo to wsadziłem ori radyjko i podpiąłem pod piec wszystkie głośniki w drzwiach, z przodu wsadziłem midbasy, gra przyjemnie... jak mi braknie wsadzę w boczek wooferek i będzie milusio... ale jednostka sterującą jest oryginalne radio... uwierz mi da się ładnie zestroić :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten mój nawigon to straszne patefon, i jeszcze zmieniarka :confused4:

albo kupić jednostkę Alpine na 2din

no i pytam czy 2 din wejdzie bez żadnych przeróbek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj jakiejs stacji multmiedialnej 2din zapewne podłączenie jej bedzie wiązało sie z zastosowaniem jakis adepterów tak jak to jest w przypadku przejscia z orginalnego radia 1din do nieorginalnego(kostki mini ISO czy adapter anteny)

A zaślepek raczej nie ma wiec bedziesz musiał rzeźbić w desce :gwizdanie: dać sie da widziałem jedno A4 z wbudowanym alpine 2din i powiem że nawet ładniej sie to komponowało niz orginalne radio 2din, a o funkcjach to nie wspomne bo wiadomo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za to co już napisane...

co do przejściówek mam rozumieć że w audi oryginalnie mam mini iso? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadź RNS-E od A6, moim zdaniem dzwięk najlepszy z wszystkich oryginalnych zestawów audi pasujacych do Twojej furki..

a i komponować sie bedzie miodzio

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...