Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFF B5] Co się tłucze z tyłu na boku przy drzwiach wewnątrz samochodu ?


djurk

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się tłucze podczas jazdy po nierównościach i dziurach z tyłu jak poduszka na słupku za tylnymi drzwiami

proszę o pomoc.

Nie za bardzo wiem jak dostać się pod to poszycie zewnętrzne którym przykryta jest poduszka czy to jest na jakichś spinkach czy na kleju czy przykręcone bo właśnie tam to słyszę. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B5 2001rok

poradze ci zrobic fotke tego co chcesz rozebrac i wstawic na forum bo poki co nie wiem jak inny ale ja nie wiem co masz na mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaje zdjęcia tego boczku pod którym jak mnie się wydaje coś się popuściło i się tłucze z tyłu w moim samochodzie audi a4 B5 limuzyna

dsc00002gcn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaje zdjęcia tego boczku pod którym jak mnie się wydaje coś się popuściło i się tłucze z tyłu w moim samochodzie audi a4 B5 limuzyna

dsc00002gcn.jpg

no teraz to rozumiem

Rozbierz to i tyle,tanakladka trzyma sie na zatrzaskach i bycv moze z dolu gdzies na srubie moze jednej lub wiecej.Latwiej to sciagnac niz boczek drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się ściągnąć ten boczek.Jednym słowem jest ciężko. Co prawda przykręcony jest jedną śrubą u góry pod znaczkiem airbag ale to dopiero początek zabawy. Reszta jest na wcisk ,ale bardzo ciasno, trzeba uważać ,żeby nie połamać tego boczku szczególnie u dołu po lewej stronie. Najgorsze jest to,że tam nic nie znalazłem i dalej się będzie tłukło.Gdzie teraz szukać i czego to nie bardzo wiem. Może ktoś ma jakiś pomysł :angry: [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 18:34_________________________________________________Dla jasności powiem sprawdziłem w bagażniku tą półkę na podszybiu kanapa tył i nic nie widać . :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to jest plastikowa prowadnica od pasów bezpieczeństwa , zamiast na materiale opiera sie o plastik przy łapkach otwierania kanapy _ tak jest w b5 może i w b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spróbuje tam coś podłożyć i sprawdzę to za pomysł dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles tego nie zakladac tylko posadzic kogos z tylu zeby sluchal i jechac na mala przejazdzke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...