Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dębica vs Fulda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu nabyłem B8 :) Zimówki mam Fulda 225/50/17.Letnich brak, a więc letnie też szukam o tych rozmiarach.

Zależy mi aby opona była cicha i żeby auto dobrze trzymało się drogi.

Znalazłem dwa modele opon:

https://allegro.pl/oferta/4x-225-50r17-debica-uhp2-opony-letnie-xl-rant-2019-7860960632

https://allegro.pl/oferta/4x-opony-letnie-fulda-sportcontrol-2-225-50r17-98y-7829473644?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=MWZjNTVkMDYtMTRmZS00ZmExLWFhOGYtMDhlZTZiZjE2MWU3AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=edff0056-0dbf-4803-a04d-02f9d6c444c2

Coś mi się jednak wydaje, że do B8 wstyd trochę mieć Dębice i jakość nie będzie aż tak dobra. Jest sens dopłacać do Fuldy? Szukam czegoś do 1500zł max,ale do tej Fuldy mogę te 160zł dopłacić.

Ewentualnie polecacie coś innego?

Opublikowano

mam w b8 presto uhp2 jestem bardzo zadowolony

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, wyzyk83 napisał:

mam w b8 presto uhp2 jestem bardzo zadowolony

Czyli nie ma sensu dopłacać do Fuldy? Jak wcześniej nawiązałem, płaci się chyba za napis.

Opublikowano
Teraz, drummersky napisał:

Czyli nie ma sensu dopłacać do Fuldy? Jak wcześniej nawiązałem, płaci się chyba za napis.

dla mnie ta opona spełniła wszystkie moje oczekiwania

jest cicha i dobrze trzyma na suchym i mokrym

duży plus za rant ochronny

 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, wyzyk83 napisał:

dla mnie ta opona spełniła wszystkie moje oczekiwania

jest cicha i dobrze trzyma na suchym i mokrym

duży plus za rant ochronny

 

Jak dlugo używasz? Jak zużycie bieżnika? Na zakrętach auto się trzyma czy czuć odrywanie?

Opublikowano
Teraz, drummersky napisał:

Jak dlugo używasz? Jak zużycie bieżnika? Na zakrętach auto się trzyma czy czuć odrywanie?

przejeździłem cały zeszłoroczny sezon jutro wpadają z powrotem po setupie zimowym

po 1 sezonie brak jakichkolwiek oznak zużycia

napisałem że trzymanie bardzo dobre  nie ma mowy o jakimś pływaniu auta

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 22.03.2019 o 21:19, drummersky napisał:

Jak dlugo używasz? Jak zużycie bieżnika? Na zakrętach auto się trzyma czy czuć odrywanie?

Gdzieś w testach widziałem że debica zrobiła najlepszy czas po suchym torze pobijajac inne Premium marki. Tak że chyba kleji w zakretach

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No debica posiada naprawde dobre oponki, tak więc z tych dwóch to stawiam na dębice.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Większość chwali dębice, jest bardziej znana, więc może dlatego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.