Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brown68

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Brown68

  1. Na http://www.felgi.pl/artykul/szerokosc-felgi-i-odsadzenie-et-offset masz wszystkie informacje na ten temat.
  2. To już kwestia gustu, oba rozmiary pasują, szersze lepsze moim zdaniem, ale Twój wybór.
  3. Na tej stronie https://www.opony.com.pl/artykul/wszystko-o-rozmiarach-opon/?id=907 znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje
  4. Jest pełno firm, które są warte uwagi. Tak wiec wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć na to pieniędzy.
  5. Też myślałem nad kupnem, ale nie wiem jak to będzie wyglądać a kolega chyba nie ma ochoty pochwalić się wyglądem.
  6. Albo jedź do wulkanizatora i niech on sprawdzi to za Ciebie.
  7. Ogólnie opony Dębica są często kupowane. Cec**je je dobre trzymanie się toru jazdy, wygląd, nie wpadają w poślizg.
  8. Dokładnie, musisz być przygotowany na to, że więcej będzie palić. Dlatego też warto zwracać uwagę na opony.
  9. Nie powinno być problemu. Zawsze zwracają uwagę na model auta, nie koniecznie sugerują się naklejkami.
  10. Tutaj masz opisane jak sprawdzić https://www.oponeo.pl/artykul/indeks-nosnosci-opony
  11. Wyszło naprawdę super, tak więc był to dobry wybór.
  12. No debica posiada naprawde dobre oponki, tak więc z tych dwóch to stawiam na dębice.
  13. Pomyśleć można nad wszystkim tylko trzeba si zastanowić co będzie najlepszą opcją.
  14. Dokładnie, nie można porównywać opon letnich i zimowych jednej firmy. Przecież to jest zupełnie coś innego.
  15. No najgłupsze co można zrobić to właśnie kupować dwie opony na przód inne niż na tył....
  16. A po co kupować węższe skoro te są naprawdę bardzo dobre?
  17. Dokładnie, też mi tylko do głowy przychodzi przełożenie kół między osiami. Zrób to i daj znać czy pomogło.
  18. Przecież bardzo dużo osób jeździ na wielosezonówkach i jakoś nikt nie narzeka. Wręcz przeciwnie, dużo osób chwali, pomijając, że są trochę głośne.
  19. Co tu dużo mówić.. 215/50 - wygodniejsze i droższe, a 225/45 - mniej wygodne i tańsze. Wybór pozostawiam Tobie.
  20. Ja posiadałem w tam tym roku opony letnie Dębicy i nie narzekałem na jakość.
  21. Ja przyciemniałem szyby u Darkfol. Zrobili szybko, tanio i ładnie to wszystko wygląda.
  22. Też mi się wydaje, że struktura zbyt fajnie wyglądać nie będzie. Tak więc lepiej odpuść sobie.
  23. Brown68 odpowiedział(a) na jacam temat w Audi A4 B7
    Mi byłoby szkoda zniszczyć zderzak za 1000zł, ale jak kolega nie ma co robić z pieniędzmi to cóż..
  24. Chyba najlepiej jak założysz PHILIPS H11 WHITEVISION
  25. Nie będzie pasować. Chociaż wygląda jakby było równe, to niestety nie pasuje. Kiedyś sprawdzałem, bo sam chciałem założyć zderzak od kombi do sedana.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.