Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylnia wycieraczka STOP , płyn też STOP !


maciek2,5V6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam taki problemik. Tylnia wycieraczka zatrzymala sie w głupim polozeniu i "d*pa" ,w czasie pracy. Poczytalem w necie na forach co sprawdzic itd. ale sam sie za to nie zabiore, pojade do elektyka.

Natomiast pytanie takie wycieraczka zatrzymala sie ale dodatkowo jak chce spryskac tylnia sszybe ,płyn nie leci. Przy zgaszonym silniku słychac ze coś pod maską buczy, jakaś pompka czy coś, no ale płynu nie ma.Postanowilem posszukac tego czegoś "przeczyscic wezyki czy coś" i nie mogę zlokalizowac tej chyba pomki.

Czy brak lejacego sie płynu moze miec cos wspolnego z zatrzymanie wycieraczki lub odwrotnie? gdzie szukac czemu to nie leci?

z góry dzieki za jakiś wskazówki. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam niedrożną końcówkę spryskiwacza. Też tak miałem. Trzeba ją zdemontować i sprawdzić czy nie jest zapchana jakimś syfem. Jeśli tak to, albo kupujesz nową albo udrażniasz jakimś drobnym wiertłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spryskiwacza to mogło sie rozłączyć połączenie pod plastikiem tam gdzie masz uchwyt do otwierania maski przedniej i płyn leje sie pod tapicerkę.warto to sprawdzć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wskazówki. To polączenie sprawdze koniecznie i spryskiwacz ogladne.Tylko jedno jest dziwne ze zatrzymanie wycieraczki i brak płynu z spryskiwacza stalo sie w tym samym momecie.Albo mega zbieg okolicznosci i jakas przyczyna np:co pisszecie albo jest jakas zaleznosc, choć chyba mało realne.

ps krzyne!k to placzenie jest pod tym plastikiem gdzie zachacza sie maska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to połączenie jest pod tym plastikiem na słupku od lewych przednich drzwi, pod kierownicą po lewej stronie masz dźwignię do otwierania maski czyli musisz odkręcić ten plastik obok tejże dźwigni, i ten "schodek" co jak jedziesz to tam odpoczywa lewa noga....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak osobny zbiornik? ja mam jeden w avancie(dlatego pisałem żeby sprawdził to połączenie, bo tam czesto sie rozłącza i płyn leje sie po "kablach, kostakach" i pod tapicerkę) no chyba że są dwie opcje, ale o tym nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest drugi zbiornik na plyn w avancie ale do 2 liftu pozniej juz jest tylko jeden zbiornik na 2 szybki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...