Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wypadek z sarną

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim,

 

w czwartek wieczorem, wracając z pracy do domu, pod samochód wybiegła mi sarna. Nie miałem żadnej możliwości uniknięcia zderzenia. Droga powiatowa, znak A-18B był.  Czy w przypadku, w którym mamy znak ostrzegających o dzikich zwierzętach jest jakakolwiek szansa i sens próby uzyskania odszkodowania z polisy zarządcy drogi ? Policja była wezwana, mogę wziąć notatkę z komendy. Zastanawiam się czy jest jakikolwiek sens wzywania rzeczoznawcy. Samochód stoi w garażu, jest dosyć poważnie uszkodzony. Teraz mam dylemat czy rozbierać już przód auta, czy próbować uzyskać odszkodowanie i czekać na rzeczoznawcę. 

Opublikowano

Dowiedz się w swoim kole łowieckim, czy w tym czasie były prowadzone jakieś akcje na danym terenie, jeśli tak, jest szansa na odszkodowanie, jeśli nie, naprawiasz sam.

Opublikowano

Pewnie Cię to nie pocieszy, ale warto przeczytać: 

Jeśli uda Ci się ustalić, że na danym terenie odbywało się polowanie, to masz szansę (niestety niewielkie)  na uzyskanie odszkodowania. Trzeba by bowiem udowodnić, że sarna wybiegła spłoszona hukiem wystrzałów, co w okresie ochronnym (obecnie obowiązuje), będzie praktycznie niewykonalne. 

Opublikowano
  • Autor

Dziś na spokojnie sprawdziłem możliwości. Nie ma szans uzyskania odszkodowania. Moja b5 ma kupę fajnych gratów, więc nie oddam jej na złom za 400zl. Trzeba będzie ją wystawić na olx w całości. 

Opublikowano
W dniu 25.03.2019 o 07:16, Sqizzy napisał:

Cześć wszystkim,

 

w czwartek wieczorem, wracając z pracy do domu, pod samochód wybiegła mi sarna. Nie miałem żadnej możliwości uniknięcia zderzenia. Droga powiatowa, znak A-18B był.  Czy w przypadku, w którym mamy znak ostrzegających o dzikich zwierzętach jest jakakolwiek szansa i sens próby uzyskania odszkodowania z polisy zarządcy drogi ? Policja była wezwana, mogę wziąć notatkę z komendy. Zastanawiam się czy jest jakikolwiek sens wzywania rzeczoznawcy. Samochód stoi w garażu, jest dosyć poważnie uszkodzony. Teraz mam dylemat czy rozbierać już przód auta, czy próbować uzyskać odszkodowanie i czekać na rzeczoznawcę. 

Współczuje, znam ten ból, 2 miesiące temu miałem podobne zdarzenie i trochę szkoda, że człowiek jest na to bezradny

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
2 godziny temu, pens napisał:

Ile taka likwidacja kosztowała? Pewnie do max 5 tys zł. Czyli mniej więcej tyle, ile w około 2,5 roku trzeba zapłacić średnio AC

Trzeba przyznać, że masz pojęcie (raczej blade) o kosztach napraw. A co powiesz jeśli kolizja z dzikiem skończyła się szkodą całkowitą dla trzyletniego A6 allroad...

Edytowane przez hak64

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.