Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 8L


kristos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Poszukuje samochodu do kupna, a mianowicie Audi A3 8l przedziale silnikowym 1.6-1.8T z LPG Do 8000 Tys.

Proszę o pomoc i opinię na temat tych silników z Góry dziękuję ! :D

Samochód który wpadł mi w oko 

https://www.olx.pl/oferta/audi-a3-1-8-gaz-climatronic-angel-eyes-alu-17-okazja-CID5-IDyXN64.html?fbclid=IwAR3L-aBOtAuPvJMO1m2dCoJZygoVEj6U8RIIuP9mBa8wnkyoWcCIowhMC3I

Jak piszę w złym miejscu z góry przepraszam.

Okolice Częstochowy jak i okolice Łodzi 

Pozdrawiam !

Edytowane przez kristos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym przekombinowanym wycierusem. Jakby to było warte 4tys to już dawno by sprzedał, a ogłoszenie nie miałoby tysiący wyświetleń. 

Z racji posiadania też a3 8l podpowiem żebyś szukał czegoś bliżej 8tys ale znaleźć w miarę niepordzewiałe i w fajnym stanie a3 to wyzwanie ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przem8 dziękuję za odpowiedź! posłucham się Twojej rady :D zależy mi na dobrym silniku gdyż tygodniowo pokonuję średnio 700 -800 km, polecasz coś dobrego ? Chodzi mi o jazdę w mieście jak i w trasie budżet może ulec zmianie na +, jesteś w stanie coś polecić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz od auta. Jeśli ma służyć tylko do zwykłego przemieszczania to i zwykłe 1.6 wystarczy. Przy 1.8t dużo więcej rzeczy może się popsuć i modele z tym silnikiem trzymają cenę jak głupie. 

W tych modelach wszystkie silniki są godne polecenia łącznie z dieslami. Szukaj czegoś po lifcie, czyli powyżej 2000r.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...