Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2001] dorobienie kluczyka (pilota)


hodmar

Rekomendowane odpowiedzi

Szuka i szukam i jednoznacznie nie odpowiedziałem sobie na moj problemik a mianowicie: chce dorobic kluczyk scyzoryk i tu pytanko czy przy zaprogramowaniu imobi jest jednoznaczne ze zaprogramuje sie pilot, a stad moja zagostka bo wszystkich postach jakie oblukałem jest mowa o dopisaniu kluczyka i zaprogram imo. a co z pilotem skoro zebym odpalil auto musze deaktywowac alarm. A jeszcze posiadam plastikowa przewieszke z PINem czy ta cała operacje zrobie vagiem czy tylko w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podpisie masz rocznik 2001 tu jest już immo crypto, czyli w pukcie dorabiania kluczy Ci nie zaprogramują raczej, chociaż niektóre programują.

Vagiem chyba się da, jak się ma pin.

Imoo to jedno a pilot do alarmu to drugie.

Niektóre alarmy maja opcje programowania nowego pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i faktycznie imo tojedno a alarm to drugie ale w moim przypadku co mi z dodatkowego klucza z imo bez pilota wiec zostaje chyba tylko ASO a tu cytat info które dostalem z firmy które, dorabiaja klucze "Witam

Całkowity koszt usługi o którą Pan pyta to ok.300zł, ale scyzoryki

które

mam wystawione na aukccji pod względem immobilizera i grota będzie

pasował do starszych modeli natomiast jeśli chodzi o pilot to tylko do

modeli od 2004r wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja sprawa jest prosta,musisz tylko podjechac do fachowca,robota na 10 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wawie Masters w lublinie ja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Cie to zainteresuje to ja kupilem na allegro kluczyk scyzoryk z czystym grotem (koszt 107 zł) dorobilem grot (koszt 25 zł) a immobilajzer wyciagnalem ze starego kluczyka, w ten sposob otwieram i odpalam scyzorykiem samochod, dzisiaj kupilem wkladke do scyzoryka z centralka i bedzie sie otwierala i zamykal z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekiuje za wskazowki, teraz musze wszystkie sprawy zwiazane z moja niunia zgrac by najlepiej dokonac tego i owego jadnego dnia i w jednym miescie czuli mały przegladzik oczywiscie chip tuning i dorobic kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie chyba będzie większ problem...mam tytlko jeden kluczyk i żadnych kodów.

Wolałbym od wypadku mieć zapasowy...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 16:09 _________________________________________________acha no i czy mogę bez montowania dodatkowego alarmu zainstalować otwieranie centralnego z pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie chyba będzie większ problem...mam tytlko jeden kluczyk i żadnych kodów.

Wolałbym od wypadku mieć zapasowy...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 16:09 _________________________________________________acha no i czy mogę bez montowania dodatkowego alarmu zainstalować otwieranie centralnego z pilota?

U ciebie nie będzie żadnego problemu, w twoim roczniku nie trzeba kodów.

Wystarczy wizyta w zakładzie dorabiającym klucze i powinni zaprogramować nową pastylkę immo dla nowego klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...