Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaz tylnych glosników

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany chce podciagnać kabla do tyłu do glosników bo mam tylko z przodu, ktos podpowie co jak robic ? Trzeba jakis wzmacniacz bo nigdy tego nie robilem.

Opublikowano

Były wersje z takim nagłośnieniem tylko z przodu??

Na początek trzeba wiedzieć jakie masz radio.

I najlepiej będzie założyć oryginalny wzmacniacz, subwoofer i tylne głośniki. Różnice odczujesz kolosalną, już nie mówię o montażu nagłośnienia BOSE.

Te części co napisałem można wyrwać wszystkie za stówę, dużo tego jest, nawet na szrotach

 

Opublikowano

W temacie "radio android" prawie na końcu jest mój post z bardzo dobrym schematem elektrycznym, w sumie nic tam niema ciężkiego do montażu, wzmacniacz z subwooferem się montuje w bagażniku, głośniki wiadomo gdzie, łączy się parą kabelków między sobą i radiem i gotowe

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, OlekS napisał:

W temacie "radio android" prawie na końcu jest mój post z bardzo dobrym schematem elektrycznym, w sumie nic tam niema ciężkiego do montażu, wzmacniacz z subwooferem się montuje w bagażniku, głośniki wiadomo gdzie, łączy się parą kabelków między sobą i radiem i gotowe

 

Dzieki, podpytalem troche znajomego i podciagnalem obie strony do kostki glownej bo akurat mialem miejsce na tylne glosniki, wszystki dziala. Troche pozno przeczytem twoj post. Teraz gdybym chcial wlozyc ori suba w pilke tam musze kupic Wzmacniacz i suba? Tylko jak wtedy znowu to popodlaczac. Bo ja sobie puscilem plusa i minusa z obu stron do radia a teraz jak bedzie wzmak to jak to? Hah sory ze tak glupio pytam ale nie wirm :D

Opublikowano

Wtedy te kable od głośników, co podłączyles do radia musisz dać do wzmacniacza, również do wzmacniacza musisz podać 3 przewody sygnałowych z radia, ale już nie z tej kostki co wcześniej, a z innej, taka wąska przy radiu, no i +12v, masę i kabel wzbudzający wzmacniacz, wszystko jest w tym schemacie.

Wtedy to będzie grać)

Opublikowano
  • Autor

 

1 godzinę temu, OlekS napisał:

Wtedy te kable od głośników, co podłączyles do radia musisz dać do wzmacniacza, również do wzmacniacza musisz podać 3 przewody sygnałowych z radia, ale już nie z tej kostki co wcześniej, a z innej, taka wąska przy radiu, no i +12v, masę i kabel wzbudzający wzmacniacz, wszystko jest w tym schemacie.

Wtedy to będzie grać)

Kur... gdybym wczesniej wiedział to bym sie nie bawił tylko pewnie wzmaka kupił i od razu zrobił tak jak trzeba ? bo mam suba 500w ale chyba przejde na ori bo szkoda miejsca w bagazniku ehhh 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.