Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TFSI - CAEB stronic - Problem


Tomuś95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z trzęsącym się silnikiem na biegu jałowym!

Przed wymianą odmy trzęsło tylko do momentu rozgrzania, zaś po wymianie trzęsie cały czas!

Błędy:

P227900

P017100

P050600

P030100

P030200

P030300

P030400

P030000

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomuś95 napisał:

Witam! Mam problem z trzęsącym się silnikiem na biegu jałowym!

Przed wymianą odmy trzęsło tylko do momentu rozgrzania, zaś po wymianie trzęsie cały czas!

Błędy:

P227900

P017100

P050600

P030100

P030200

P030300

P030400

P030000

 

 

Wyciek powietrza w układzie dolotowym na dzień dobry, sprawdz dokładnie montaż odmy i wszystkich rurek, odma nowa z ASO?

Cała reszta błędów czyli zbyt uboga mieszanka, za niskie obroty biegu jałowego i wypadanie zapłonu na wszystkich cylindrach lecą od problemów ze szczelnością dolotu. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz wszystkie przewody od odpowietrzania czy któryś nie pękł, sprawdź montaż nowej odmy. Gdzieś ci ciągnie lewe powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij osłonę i sprawdz rurki idące do odmy, może któraś pękła, schemat ci do tego nie potrzebny. Ogólnie mogą to być klapy w kolektorze, przepustnica, i masa innych rzeczy. Sprawdź rurki biegnące do odmy, jeżeli to nie pomoże, szukaj fachowca od Audi w okolicy, nikt ci tego przez internet nie naprawi, a wymieniać teraz części licząc, że się uda to głupota. Sprawdź rurki i montaż odmy, jezeli to nie tutaj to szukaj fachowca, bo sam sobie nie poradzisz.

Sprawdź jeszcze czy odma ma uszczelkę od spodu, raz mi się zdarzyło dostać w ASO nową bez uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...