Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Samozamykający się szyberdach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mini problem otóż gdy uchylę szyberdach na tzw lufcik ,2 sekundy jest okej i nagle sam sie zamyka, dopero za jakimś 3, 4 razem zostaje otwarty.

W sumie nie jest to coś co koniecznie muszę zrobić ale z ciekawości pytam czy miał ktoś podobnie i o co chodzi? :)

Z całkowitym zamykaniem też są problemy, gdy pokrętło jest ustawione na całkowite otwarcie - ok otwiera sie bez problemu, ale gdy z tego położenia dam przeciwnie na całkowite zamknięcie - zero reakcji ani drgnie, muszę zamykac go etapami :D tzn z całkowitego otwarcia dać na 3/4 , potem polowa ,1/4 i w koncu całkowite zamknięcie i jest zamknięty.

Opublikowano

Kiedyś to przerabiałem w swoim aucie. Musisz rozkręcić to pokrętło od szyberdachu i blaszki podoginać. Powinno pomóc. 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, M4ssive napisał:

Kiedyś to przerabiałem w swoim aucie. Musisz rozkręcić to pokrętło od szyberdachu i blaszki podoginać. Powinno pomóc. 

To odnośnie zamykania i otwierania rozumiem ? Bo te samoczynne zamykanie to chyba co innego ?

Opublikowano

Hej

U mnie doginanie blaszek pomogło tylko do trybu uchylania, ale potem psiknąłem na potencjometr sprayem typu kontakt i od roku mam spokój z otwieraniem i zamykaniem

Edytowane przez piti82

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, piti82 napisał:

Hej

U mnie doginanie blaszek pomogło tylko do trybu uchylania, ale potem psiknąłem na potencjometr sprayem typu kontakt i od roku mam spokój z otwieraniem i zamykaniem

Dzięki, spróbuję.

 

Jak najłatwiej rozebrać pokrętło? Podważa się ? Nieukrywam że dobrze byłoby dostać fotke tych blaszek

Edytowane przez Marciol

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.04.2019 o 12:31, M4ssive napisał:

Kiedyś to przerabiałem w swoim aucie. Musisz rozkręcić to pokrętło od szyberdachu i blaszki podoginać. Powinno pomóc. 

trochę odgrzeje kotleta, znalazłem trochę czasu.. Jak dobrać się do tego pokrętła aby nie połamać czegoś ?

Opublikowano
  • Autor

Ktoś coś ?

Opublikowano

Znalazłem po angielsku taki tutorial?

Może się przyda...

WWW.AUDIWORLD.COM

AudiWorld was created to maintain the most comprehensive collection of Audi...

 

Opublikowano

Poszukaj dobrze w necie i znajdziesz. Ja też szukałem kiedyś. Nie jest to trudna robota. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.08.2019 o 06:33, Adam87 napisał:

Znalazłem po angielsku taki tutorial?

Może się przyda...

WWW.AUDIWORLD.COM

AudiWorld was created to maintain the most comprehensive collection of Audi...

 

O, dziękuje :)

Kurcze myślałem że wystarczy te pokrętło jakoś podważyć a tu cały moduł ściągać :D

Czyli wystarczy że po tej zielonej płytce poleje kontaktem, powinno pomóc ?

 

Jak tak patrzę na te fotki... gdzie dokładnie są te blaszki które, trzeba dogiąć ?

Opublikowano

To te w czerwonych znaczkach...

 

Screenshot_20190812-141957_Chrome.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny problem... Jakie to są dokładnie śrubki mocujące obudowe mechanizmu? Ponieważ ani Torx 10 ani Torx 9 nie pasują, 10 ciut za duza 9 za mała... 

Szukałem w necie ale nie znalazłem czegoś takiego jak torx 9.5 gdyż taki byłby chyba idealny masakra...

Opublikowano
  • Autor

Ktoś ma jakiś pomysł? Wiem że truję ciągle ale osobiście nie mam pojęcia jak odkręcić te śrubeczki ,a jednak szyberdach czasem żyje własnym życiem..

Opublikowano

Zobacz czy napewno ten torx ma 6 "promieni" bo są takie co mają 5..

I wtedy ten prawie dobry ni hu.. nie odkręci śrubki?

Edytowane przez Adam87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.