Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja z androidem.


Vexart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę zakupić taką nawigację: https://allegro.pl/oferta/nawigacja-audi-a4-b6-b7-seat-exeo-radio-android-8-7600654859

Chciałbym się dowiedzieć czy nie ma z nią problemów, czy warto kupić.

Może ktoś ma i może polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno taką, mam same problemy. Nie działa mi dźwięk, zero głosu. Czeka mnie wizyta u elektryka, bo już nie mam pomysłów. Po za tym przeróbka z 1 DIN na 2 DIN, wymiana klimatronika, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem xtrons z aliexpress czekam aż przyjedzie. Mam oryginalnie DIN 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2019 o 15:09, Vexart napisał:

Zakupiłem xtrons z aliexpress czekam aż przyjedzie. Mam oryginalnie DIN 2

Przyszedł już może? Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechało z UK dwa tygodnie dość szybko. Już uzytkuje dłuższy czas i jestem zadowolony. Wszystkie aplikacje działają szybko i płynnie jedynie z Google maps ma problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Vexart napisał:

Jechało z UK dwa tygodnie dość szybko. Już uzytkuje dłuższy czas i jestem zadowolony. Wszystkie aplikacje działają szybko i płynnie jedynie z Google maps ma problemy.

Zacinają się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiada ktoś takie radio

US $297.60  52%OFF | XTRONS 8 "Android 9.0 radio samochodowe GPS USB OBD nie DVD dla Audi A4 S4 B6 B7/RS4 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008/SEAT Exeo
https://s.click.aliexpress.com/e/kMpUoLcr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiada ktoś takie radio

US $297.60  52%OFF | XTRONS 8 "Android 9.0 radio samochodowe GPS USB OBD nie DVD dla Audi A4 S4 B6 B7/RS4 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008/SEAT Exeo
https://s.click.aliexpress.com/e/kMpUoLcr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podpinam się pod temat - podobnie jak autor chciałbym zakupić taką nawigację:

RADIO-NAWIGACJA-AUDI-A4-B6-B7-2003-11-AN
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1499 zł - RADIO NAWIGACJA AUDI A4 B6 B7 2003-11 ANDR 9 (8674711301). Allegro.pl - Radość zakupów i...

Czy ktoś może potwierdzić że ma oryginalne radio 2 DIN, zakupił taką, wymienił i wszystko działa poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę słabo oklepany temat z tymi androidami bo nikt swojej opinii nie chce wyrazić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom spoko ale jakie najlepiej kupić radyjko do b7 z androidem żeby to wszystko płynnie działało i ładnie wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2019 o 10:25, DIPPY16 napisał:

Też podpinam się pod temat - podobnie jak autor chciałbym zakupić taką nawigację:

RADIO-NAWIGACJA-AUDI-A4-B6-B7-2003-11-AN
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1499 zł - RADIO NAWIGACJA AUDI A4 B6 B7 2003-11 ANDR 9 (8674711301). Allegro.pl - Radość zakupów i...

Czy ktoś może potwierdzić że ma oryginalne radio 2 DIN, zakupił taką, wymienił i wszystko działa poprawnie?

 

Mam w B7 takie samo, ale z aukcji od AudioLand84 tutaj link :

RADIO-NAWIGACJA-AUDI-A4-B6-B7-ANDROID-9-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1499 zł - RADIO NAWIGACJA AUDI A4 B6 B7 ANDROID 9 4GB 64GB (8760118698). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Chłopaki z tej aukcji dają jakiś adapter aby głośniki z tyłu działały razem z tymi z przodu (bez tego adaptera głośniki z tyłu grają ciszej)

Używam głównie do google map, yanosika, spotify, youtube 

Ogólnie spoko jestem bardzo zadowolony możliwość modyfikacji widgetów itp... aby dopasować wygląd do swoich potrzeb. Przejechałem jednorazowo trasę 1000km i ani razu mi nie zerwało połączenia z GPS (podkleiłem w środku pod schowkiem), 2 wyjścia z kabla na USB pendrive, można puścić bokiem i wyjąć zaślepkę w środku schowka. Mogę polecić owe radio póki co zero problemu. Po podłączeniu wszystkie funkcje z kierownicy działają, zmiana muzyki, głośność. 

Edytowane przez simbaMlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ja się podzielę z zakupu takiej jednostki. Filmik z dzialania można podejrzeć u mnie w temacie:

Plusy:
- wygląd dużego radia z większym ekranem niż RNS-E
- obsługuje mi kamerę cofania

Minusy
- dźwięk to porażka (jak ktoś napisze inaczej to znaczy że słoń mu na ucho nadepnął, nie! nie gra lepiej niż oryginał bo oryginał gra tak samo kiepsko)
- brak sensownych korekcji dźwięku w tym czasówek, zwrotnic, etc za 1,5k można już tego wymagać
- ciszej działają mi tylne głośniki i sub (podpinałem kilka konwerterów i nic to nie dało, byłem u montera audio i stwierdzili że te radia tak mają)
- działa płynnie przechodzenie między aplikacjami ale obsługa google maps to porażka (zanim radio się zastanowi i wyliczy to jestes w połowie trasy)
- Cena jak za chiński tablet to raczej przesadzona
- niekiedy problem z precyzją dotyku
- było trochę kombinacji z odpowiednim podłączeniem
- problem z łapaniem stacji FM (słabszy zasięg niż w BNS 5.)

Czy drugi raz bym kupił? Oczywiście że nie.!! Służy mi tylko jako wyświetlacz kamery i wygląd fabryczny wnętrza auta. Wydałem kilka tys na zestaw audio podłączony do drugiego radia w schowku i teraz mogę powiedzieć że gra przyjemnie i jestem zadowolony.
Na radio wydałem 1,5k i okazuje się że niewiele można z nim zrobić i za te pieniądze niewiele oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, 1chrupek1 napisał:

SimbaMlody A działa Ci wzmacniacz normalnie i bufer, o ile masz u siebie w aucie oczywiście.?

Nie mam takich rzeczy, ale z tego co pamiętam w zestawie są kable pod subufer itp.

12 minut temu, Mordeliuss napisał:

No więc ja się podzielę z zakupu takiej jednostki. Filmik z dzialania można podejrzeć u mnie w temacie:

Plusy:
- wygląd dużego radia z większym ekranem niż RNS-E
- obsługuje mi kamerę cofania

Minusy
- dźwięk to porażka (jak ktoś napisze inaczej to znaczy że słoń mu na ucho nadepnął, nie! nie gra lepiej niż oryginał bo oryginał gra tak samo kiepsko)
- brak sensownych korekcji dźwięku w tym czasówek, zwrotnic, etc za 1,5k można już tego wymagać
- ciszej działają mi tylne głośniki i sub (podpinałem kilka konwerterów i nic to nie dało, byłem u montera audio i stwierdzili że te radia tak mają)
- działa płynnie przechodzenie między aplikacjami ale obsługa google maps to porażka (zanim radio się zastanowi i wyliczy to jestes w połowie trasy)
- Cena jak za chiński tablet to raczej przesadzona
- niekiedy problem z precyzją dotyku
- było trochę kombinacji z odpowiednim podłączeniem
- problem z łapaniem stacji FM (słabszy zasięg niż w BNS 5.)

Czy drugi raz bym kupił? Oczywiście że nie.!! Służy mi tylko jako wyświetlacz kamery i wygląd fabryczny wnętrza auta. Wydałem kilka tys na zestaw audio podłączony do drugiego radia w schowku i teraz mogę powiedzieć że gra przyjemnie i jestem zadowolony.
Na radio wydałem 1,5k i okazuje się że niewiele można z nim zrobić i za te pieniądze niewiele oferuje.

Ja mam wersję 4GB ramu i 8 rdzeniowy procesor i ani razu mi nie zacięło a google się odpala bardzo szybciutko co prawda nie mam zapchanego sprzętu tylko najważniejsze pare aplikacji 

a FM mi też słabo łapał na początku nie podpinałem tej anteny od radia i łapało słabo. 

Ja jestem zadowolony z jakości dzwięku bez żadnych modyfikacji wręcz mi wystarcza w porównaniu do BMW to audi ma dość spoko standardowe audio. 

Jedynie co mnie wkurza to zamykanie aplikacji chyba nie da rady zamknąć jednej aplikacji działającej w tle? kiedy przeciągam palcem na kosz albo "X" obok aplikacji to zamykają się wszystkie. Być może zainstalowany widget tak robi, nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...