Opublikowano 28 Kwietnia 20197 l Witam, Czy ktoś montował taką plecionkę jak na zdjęciu https://kreft.pl/sklep/index.php?id_product=14222&controller=product Ma ona pasować do 1.8 czy 1.8T i znacznie ułatwić montaż bez wyciągania rury z katem itd. problem tylko taki że jak patrzyłem na oryginalny wydech to zaraz za plecionką jest uchwyt ze sprężyną taki wieszak i raczej ta rura nie da się nałożyć bo będzie wadzić o ten uchwyt który jest blisko złącza.
Opublikowano 28 Kwietnia 20197 l Nawet nie próbuj, nie ma szans żeby to pasowało, a tym bardziej, żeby było szczelne. Stare złącze trzeba wyciąć i wspawać nowe. Ewentualnie wymienić całą część, ale pierwsza opcja jest zdecydowanie tańsza Edytowane 28 Kwietnia 20197 l przez RogeR_B7
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto