Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RogeR_B7

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jedź i daj zarobić tłumikarzowi Ja te łączniki wymieniam bez odkręcania, trzeba mieć tylko odpowiednie narzędzia i trochę wprawy/doświadczana. Albo... próbuj odkręcać
  2. Nawet nie próbuj, nie ma szans żeby to pasowało, a tym bardziej, żeby było szczelne. Stare złącze trzeba wyciąć i wspawać nowe. Ewentualnie wymienić całą część, ale pierwsza opcja jest zdecydowanie tańsza
  3. No własnie z tym "odkręceniem" jest problem, plan miałem taki sam jak piszesz, ale u mnie nigdy nie było to ruszane i śruby tak zapieczone że ze cholere nie chcą wyjść. Ale dzięki, będę walczył jeszcze z tym, widzę ze warto
  4. Wygląda kozacko! Ale ja mam małe pytanie techniczne, jak poradziłeś sobie z wymianą tylnej sprężyny?? Pytam, bo w zeszłym roku już prawie zglebiłem auto, uporałem się z przednia śruba na górnych wahaczach, ale za cholere nie mogłem wytargać własnie tylnej sprężyny, przez co odpuściłem temat... W tym roku myślę własnie o tym samym gwincie z MTSa i tym razem chciałbym wyjechać z garażu z podniesionym czołem (a obniżonym autem ;)) Bede tez wdzięczny jak podzielisz się jak z komfortem jazdy na tym gwincie
  5. Nie lepiej samą plecionkę/łącznik wymienić?
  6. 55x100, ale po wycięciu starego może Ci kilka cm braknąć i trzeba trochę rurki dodać. Ewentualnie są jeszcze 55x120, wtedy po wycięciu starego nowy powinien wejść dokładnie w miejsce starego (bez rurki).
  7. Nie polecam Ci tych czarnych Ulterów, mają bardzo kiepską jakość wykonania. Miałem je kiedyś w ręku, miałem montować u kogoś, ale wolałem je oddać. One są po prostu pomalowane czarnym matowym sprayem... Paznokciem przejechałeś i lakier schodził. To było już jakiś czas temu, może z rok, albo i więcej... Może od tego czasu poprawili produkcje tych czarnych końcówek. Reszta ich asortymentu bez zarzutu, mam u siebie Może Buzzer robi lepsze w czarnej wersji, ale tego nie wiem, nigdy takich u siebie nie miałem.
  8. W kazdym sklepie motoryzacyjnym lub Allegro.pl [emoji4] Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  9. Dziś w takim samym aucie montowałem taki jak w załączniku, podwójnie wzmocniony siatką wewnątrz i na zewnątrz, koszt 200zł. Oryginał to nie jest i nie wytrzyma tak samo długo, ale z mocniejszymi łącznikami ja się nie spotkałem.
  10. Ja mam dokładnie takie, dźwięku nie zmieniają wogóle, a wystawisz je sobie tyle ile chcesz. Z trwałością jest bardzo dobrze, miałem w poprzednim aucie kilka lat, polerowałem co jakiś czas i zawsze wyglądała jak nowa. ORI: Ulter, N1-90RS Mogę Ci jakieś lepsze zdjęcia zrobić jak chcesz.
  11. RogeR_B7 obserwuje zawartość Audi A4/S4/RS4 B7
  12. Miałem u siebie podobny problem z bakiem, też po zatankowaniu na full wskazówka pokazywała 3/4. U mnie przyczyną był gdzieś przyblokowany pływak. A dokładnie jeden z pływaków bo mam Quattro Udało mi się to naprawić... przypadkiem Wciskając węża do baku, w celu spuszczenie paliwa i dobrania się do problemu, coś tam musiałem poruszać, odblokować i do dziś działa
  13. Witam, mam prośbę, czy ktoś mógłby rzucić okiem na logi z mojego BFB. Nie są wykonane idealnie, bo warunki mi na to dziś nie pozwalały. Pojawił mi się błąd 17536 - uboga mieszanka (zapalił się Check Engine), który sprowokował mnie do zrobienia tych logów. Błędy skasowane, nie powtarzając się, auto jeździ jak trzeba (a przynajmniej tak mi się wydaje, nie mam porównania). Nie podobają mi się wskazania sondy lambda w kanale 33, cały czas mocno koryguje mieszankę, a przynajmniej tak mi się wydaje porównując wyniki do innych 1.8 z tego forum. I kolejna rzecz, czy przepływka nie powinna wskazywać większej ilości powietrza (w granicach ~120g/s przy 5tys. obrotow)? Nie jestem specjalistą, wnioski wysuwam na podstawie tego co znalazłem w sieci, może ktoś bardziej obeznany jest w stanie coś z tych logów wywnioskować. http://vaglog.com/log-002_033_4UnDs.html http://vaglog.com/log-115_118_IJoAD.html
  14. JMJ, polska firma. Ciekawe jaka była przyczyna wypalonego kata, dobrze byłoby to sprawdzić, aby i ten nowy nie skończył podobnie...
  15. RogeR_B7 odpowiedział(a) na kusy04 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego z Trzebini, będzie pasował Chyba nawet wiem do jakiego to auta, przyjedz, założymy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.