-
Złącze elastyczne 1.8t bfb b7 2006
Dzięki wielkie Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Złącze elastyczne 1.8t bfb b7 2006
Mam dwa numery OEM 8E0253301DS, 8E0253301CA Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Czuć zapach benzyny wewnątrz auta.
Nie mam problemu z odpalaniem Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Złącze elastyczne 1.8t bfb b7 2006
Ja mam FWD, masz może nr tej części z ASO? Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Złącze elastyczne 1.8t bfb b7 2006
Witam, Myślałem podobnym tropem i nawet nabyłem taka plecionke. Jednak, auto użytkuje za granicą i ciężko tu o dobrego rzemieslnika od spawania. Bylem, pytałem nie chcą spawac, prościej i taniej będzie wymienić całą rurę z siatką. Pozdawiam Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Czuć zapach benzyny wewnątrz auta.
witam, sprawdziłem filtr paliwa, przewody, oraz pod kanapą. Paliwa nie ubywa, tzn nie ma wycieków. Wczoraj po jeździe, znowu czuć było zapach paliwa. Po otworzeniu maski i sprawdzeniu, wyraźnie było czuć paliwem z tyłu silnika, gdzie napinacz jest. Gdy auto postalo przez noc to rano przed uruchomieniem silnika nie czuć paliwem ani w środku ani w komorze silnika. Kiedyś czytałem, że jest tam jakiś kruciec i to może być przyczyną, jednak żadnych wycieków nie zdjagnozowalem. Zastanawiam się czy ma to coś wspólnego z zaworem n80, tak jakby przestał cykac, latem pamiętam ze cykal. Błędów nie wywala. Pali na zimnym dobrze i ciepłym tez. Przychodzi coś komuś do głowy? Pozdrawiam Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Czuć zapach benzyny wewnątrz auta.
Dzięki za odpowiedź. Sprawdzę te przewody i filtr. Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Złącze elastyczne 1.8t bfb b7 2006
Witam, Od jakiegoś czasu, mam nieszczelności na tlumiku drgań, odcinek układu zaraz za katalizatorem. Widać na zdjęciach. Ma ktoś może numer orginalnego sześci lub zamiennika. Interesuje mnie również uszczelka oraz nowe śruby oraz nakrętki. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Czuć zapach benzyny wewnątrz auta.
Witam, A4 b7 1.8t bfb 2006 150k km Mam problem z autem, ponieważ od kilku tygodni czuje zapach benzyny w aucie, przy włączonym nawiewie na funcji odparowania przedniej szyby. Musze dodać, że zdecydowanie mniej lub w ogóle nie czuć paliwa, gdy np ustawie klime w auto. Dodatkowo zastanawia mnie to, że przy odpalonym aucie po nocy, również czuć paliwo na zewnątrz auta. Sprawdziłem listwę wtryskowa i wtryski, nie zauważyłem żadnych wycieków. Świece i cewki były zmieniane na nowe jakieś 25000km. Silnik pracuje równo. Dodam że auto Irlandzkie i temperatura w nocy to -2 - 0 stopni Celsjusza. Błędów brak, sprawdzone w vcds. Czy to jest spowodowane zbyt bogata mieszanka paliwa? Co jeszcze sprawdzić? Wiem, że mam małą nieszczelności na tlumiku drgań (złącze elastyczne tlumika). Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Głuchy pojedynczy stuk z prawej strony.
Witam. Przyczyną stukanie był luźny akumulator. Gniazdo zostało wyklejone uszczelka do okien i od tamtej pory cisza. Pozdrawiam Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
-
ZŁACZE ELASTYCZNE
Hej, dzięki za szybką odpowiedź. Czy możesz polecić jakąś firmę tego tłumika drgań? Na aledrogo jest tego trochę. Druga sprawa to sam wspawales czy jakiś magik? Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
ZŁACZE ELASTYCZNE
Witam, mam ten sam problem w aucie. Wymieniłeś całą rurę zaczynając od kolektora czy robiłeś sama siatkę? U mnie to wygląda jak na zdjęciu. Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Głuchy pojedynczy stuk z prawej strony.
Witam wszystkich, Mam nadzieję że któryś z forumowiczów pomoże. Problem zaczął się kilka tygodni temu a objawem jest głuchy pojedynczy stuk przy skrecie kół w prawo podczas cofania. Ten stuk występuje teraz przy agresywnym skrecie w prawo lub jeżeli omijam jakąś przeszkodę czyt. skręt w lewo a później w prawo.. Jest to głuche stukniecie lekko odczuwalne na kierownic Nie mam żadnych innych dziwnych objawów. Czy to mogą być końcówki drążków kierowniczych lub lacznik stabilizatora? Z góry dziękuję za odpowiedź jeżeli ktoś się spotkał z podobnym problemem. Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
da71a4 obserwuje zawartość Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
-
Wymiana świec zapłonowych w 1.8T AVJ
Fakt. Trzeba uważać na podróbki.. Najlepiej mieć zaufanego dostawcę części. Świece 40-50 tys na benzynie Sent from my SM-N910F using Tapatalk
-
Wymiana świec zapłonowych w 1.8T AVJ
Witam. Ja ostatnio wymieniałem świece w moim bfb i zakupilem komplet świec ngk pfr6 platinum w cenie 140 zł z wysyłka. Jest wiele ofert w internecie 268 złotych to sporo za 4 świece.. pozdrawiam Sent from my SM-N910F using Tapatalk
da71a4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta